Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt mindenki, hogy 14 évesen nem lehet szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki mondott ilyet
2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
én nem mondom...szóval én egy senki vagyok :D
2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
64%
Mert mindenki buta. Nekem 13 évesen sikerült. :P
2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*?
2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marko polo ***** válasza:
65%
Lehet ... Én azt mondom inkább 14 -évesen nem lehet melegnek lenni... Én már 5 éves koromban is voltam szerelmes... (természetesen leányba)
2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem pedig 14 évesen nem lehet kékszeműnek, szőkének, balkezesnek lenni. Vagy ha valamennyivel kevésbé szarkasztikus választ akarok adni, akkor ennyi idősen még nem lehet vallásosnak lenni.

Kezdjük ott, hogy a mai generációkban a serdülőkor akár már 11 évesen is elkezdődhet, vagyis ha te ezt ahhoz kötöd, akkor tévedsz. Viszont a szexualitás egy velünk született dolog, nem lehet nevelés vagy önakarat hatására megszüntetni, legfeljebb elnyomni. Én már 11-12 évesen is tudtam a másságomról, és nem tévedtem akkor.

Kérdező, az emberek azért mondják ezt, mert a csapból is az folyik, hogy a tinédzserek mennyire hormonzavarosak, és úgy általánosságban is zavarosak, ezért azt hiszik, hogy ennyi idősen az érzelmek megtévesztőek, és a serdülők csak a korosztályuk és a filmek miatt éreznek késztetést az ilyen dolgokra. Márpedig ez legalább annyira téves, mint az 5-ös válaszadó felfogása. Simán lehet ennyi idősen, de akár egy évvel fiatalabban is szerelmes valaki. Ne hagyd, hogy valaki a korod miatt kétségbe vonja az érzelmeidet.

2015. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ui: *évekkel fiatalabban
2015. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
azért mert 14 évesen kb semmit nem tud az ember a világ gondjairól (persze vannak kivételek). Még az idősebbek is dobálóznak csak a szóval, hogy szerelem közbe azt se tudják mi az. A szerelem nem ott kezdődik hogy meghalok egy fiúért annyira cuki és vele akarok lenni minden percbe, vagy ugyanez egy lányért. A szerelem az amikor ott van melletted támasznak valaki aki annyira erős pillér, hogy nem törsz meg akkor, amikor az élet a legnagyobb súlyokat dobja rád. És itt súly alatt nem azt kell érteni, hogy csak este 7-ig kap kimenőt az ember vagy hogy holnap témazáró dolgozatot ír.
2015. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
00:54 És ha valaki 14 évesen úgy érez egy fiú iránt, ahogy leírtad, akkor se lehet szerelmes? Ne hidd azt se, hogy egy 14 évesnek csak ekkorai problémái lehetnek. Mondjuk egyénfüggő. És a szerelem is mindenkinek mást jelent.
2015. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egy ovis kislány kisfiú is lehet szerelmes,csak éppen minden korban mást jelent. bár... :)
2015. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!