Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mindkettő szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindkettő szeret, de nemtudom, hogy én melyiket szeretem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két lány, akiről tudom, hogy szeret. Egyikük fiatalabb nálam 2 évvel, a másik 1 évvel idősebb.


A probléma az, hogy szeretem őket, de nemtudom, hogy melyiket mennyire. Az idősebbel jobban kijövök, és sokat találkozunk. A fiatalabbal csak sokat beszélünk, de interneten.


Az idősebb lánnyal már kicsit közelebb kerültünk, megfogjuk néha egymás kezét, puszi, simogatjuk egymást.

A fiatalabbal alig találkozok.


Mi tehetek? Nagyon nehéz a választás.


F/16


L/14 L/17



2015. ápr. 6. 19:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is az idősebbet kéne választanod, mert vele már van egy szerintem elég biztos alapod.

De ha te ebben bizonytalan vagy, próbáld meg azt, hogy feldobsz egy érmét ( pl: fej: idősebb, írás: fiatalabb). Ha az eredmény miatt csalódott vagy, vagy hasonló, válaszd a másikat.

2015. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az idősebbet kisgyerek korom óta ismerem, kb 1 éve lettünk jó barátok, ha lehet ezt így mondani. Tudjuk egymásról, hogy kik vagyunk, és nem a mások által terjesztett hülyeségekben hiszünk. Ma is kérte fbn, hogy most nem lesz, csak délután, és várjam meg.


A fiatalabbat nem ismerem annyira, hiába beszélünk sokat. Közben kiszedtem belőle, és ő is bevallotta, hogy sokkal többet érez.


De attól tartok, hogy ezt én nem tudnám viszonozni. Szóval úgy döntöttem, hogy elhívom valahova az idősebb lányt, és akkor rátérek majd a témára. Sőt nem is kell, mindig szóbajön, mert szóbahozza.


Köszi mindenkinek :)

2015. ápr. 7. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!