Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom, hogyan reagaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom, hogyan reagaljak, vagy hogy mit valaszoljak!?

Figyelt kérdés

Volt itt egy cserediak, es nagyon osszejottem vele, de mire mar kezdtunk volna jobban ossze jonni el kelett menni. Sorszor beszelgetunk es hianyzik nekem, es most is irt egy oldalnyit nekem, hogy mennyire hianyzok neki, meg felidezte az osszes egyutt toltott esemenyeinket, es hogy mennyire hianyoznak. Meg mennyire kedvel stb.

En amugy nagyon szerelmes voltam bele mikor itt volt, meg talan most is.


Mit tudok ilyenkor irni? tenyleg nem tudom, mert most ilyen rovid valaszok, hogy jah teis hianyzol stb egy oldalas szovegre eleg gyenge.


Hogyan reagalnatok le ? aztsem tudom, hogy baratilag kedvel vagy hogyan.



2015. jan. 23. 06:26
 1/8 A kérdező kommentje:
amugy 19/F voltam es a lany 16
2015. jan. 23. 06:27
 2/8 anonim ***** válasza:

"aztsem tudom, hogy baratilag kedvel vagy hogyan"

Komolya nem tudod???.....

Gondolkozz míg eredményre nem jutsz s eredményhez méltóan reagáld le.

2015. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem válaszolj neki és írd le te is hogy hiányzik és idézd fel te is a pillanatokat amik tetszettek neked és emlékezetes volt , írd meg neki, hogy reméled hogy jön még vagy fogtok találkozni..
2015. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, nagyon ugy tunik, hogy szeret, es beszeltunk is rola egyszer, hogy jobb is ha legjobb baratok maradunk, mert az orokke tart. Tavkapcsolat gonolom vissza is tart minket valahol, es sajnos egy par honappal ezelott meg is eroszakoltak, nem biztos, hogy jelen allapotaban nagyon ra kene nyomuljak. :/
2015. jan. 23. 07:34
 5/8 bandi6891 ***** válasza:

Hát persze hogy ne nyomulj rá szexel,ez természetes.

Ilyen fiatalon ilyen távoli dolgokat szerintem ne erőltess.


Ha elérhetőbb lenne azt mondanám alakítsd ki vele.

2015. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eleg valoszinu , hogy fogunk meg talakozni, amugy a gondolkodasa siman 18 felett van.

De valoban nincs ertelme bele lovalni magam. Csak nem szeretnem elzarni se.

2015. jan. 23. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez maradjon csak távkapcsolati barátság. Azért írjál pár dolgot magadról, miket csinálsz, merre jártál, de semmi olyat, amiből azt hiheti, hogy neked is hiányzik. Egy jó levelezés is fontos lehet valakinek az életében.
2015. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. 19 évesen ne bonyolódj távkapcsolatba.
2015. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!