Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém a lány osztálytársam? (kicsit hosszú de fontos)

Figyelt kérdés

16F

Már második éve járunk egy osztályba.

Tavaly sokat beszélgettünk,de sokat b@..sztatott,beszólogatott.mindig firkálni akart a kezemre filccel pl a nevét vagy egyéb hü..lyeségeket

De valahogy úgy is nagyon vonzott hogy piszkál...de annyira hogy kb papuccsá váltam (tudjátok mi az),eltűrtem a piszkálásait,ha beszólt nem szóltam vissza.

De a sarkamra álltam.

Letiltottam facebookon,nem is irogattam neki többet...szerintem leesett neki hogy eddig valamit rosszul csinált

De nyáron kicsit változtam...és máris én lettem a domináns fél kettőnk közül.magabiztosabb lettem,férfiasabb

Már nem piszkál...na jó,néha szoktunk ökörködni kicsit iskolán belül,ha beszól visszaszólok neki.

Múltkor találkoztam vele meg egy másik lány osztálytársunkkal a városban.

Kicsit beszélgettünk a közelgő osztálykirándulással kapcsolatban.

Na ez a lány mondta a közös osztálosztálytársunknak hogy "kéne szereznünk egy helyes fiút osztálykirándulásra akit b@.sztathatok"..."ja de minek.ott leszel te is"(ezzel rám célzott)

Múlthéten röplabdáztunk,én álltam elől bal szélen ő meg pont mögöttem.hallottam hogy valaki szólt hátulról de azt nem hogy mit...hátrafordultam és ez a lány engem nézett boci szemekkel és rágta az ajkait.

Megkérdeztem mit mondott,azt mondta "ügyes legyél"

Meg most van egy mániája.egy órán kezdte el.

Megkérdezte hogy "költözzünk össze",mostanában ezt kédezgeti...

Meg azt mondja rám hogy a férje vagyok meg hogy majd vegyem feleségül

Múltkor úgy köszönt el tőlem hogy "szia édesem"

Volt egy óra mikor nem volt bent a tanár és egy ri..banc lány osztálytársunk körbekérdezgette hogy ki csókolózott e már, meg hogy volt e valakink

Mikor rám került a sor mondtam hogy volt 1 barátnőm de az rövid életű kapcsolat volt,meg hogy már csókolóztam vele...na ez a lány osztálytársam aki lehet odavan értem.mikor mondtam ezeket folyton közbevágott,ez a ri..banc osztálytársunk szólt neki hogy legyen már csendben mire a lány elvörösödve elcsendesedett.

Meg még sokat néz engem.

Szerintetek?



2015. márc. 9. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a kisregényért :/
2015. márc. 9. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Reagálj, hogy "költözzünk össze egy jó nagy házba mind, ahol a szomszéd nem figyel és nem kukkol a házmester"
2015. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus csaj aki játszik csak a pasikkal, az hogy "szia édesem" az nem jelent semmit, én is köszöntem így fiú havernak és egyikünk sem akart semmit a másiktól, amíg ővele foglalkozol lehet egy elmegy melletted az igazi!
2015. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az egyik jó fiúbarátommal azt "játszom" , hogy együtt vagyunk. Ma a vállára tettem a fejemet, azthiszem tetszett neki. Szoktuk egymást ölelgetni, meg célozgatni olyanokra, hogy tényleg járhatnánk. De mi csak hülyülünk szerintem, nincs semmi komoly a dolog.
2015. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Nekem több fiú osztálytársammal is ilyen a kapcsolatom!:D

És nem vagyunk szerelmesek, édesemnek-drágaságomnak hívjuk egymást, ölelgetjük egymást. És semmi nincs köztünk!:D

Szóval én a helyedven poénkodnék tovább a lánnyal, de ne nagyon várj sokat.

14/L

2015. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy ezek már természetesek(istenverte jelenlegi társadalom). Tehát nem lehet semmire sem következtetni. Ahogy az előttem szólók leírták ez lehet csupán szórakozás is. De akár jel is lehet arra, hogy szabad az út.
2015. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!