Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel szerintetek mit akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel szerintetek mit akart az osztálytársam? (szánjatok rám pár percet)

Figyelt kérdés

16F

Van egy lány osztálytársam aki elég gyanús.

Egy haveromat szokta ba.sz.tatni,pl beszólogat neki néha,elkezdenek verekedni,mondogatja neki hogy édes.te vagy a szerelmem meg ilyenek.

Engem ez a csaj nem szokott se édesemnek mondani se semmi.nem is ba.sz.tat mert én nem beszélek vele annyit mint a haverom.

Engem csak tavaly ba.sz..tatott.de akkor még sokat beszélgettünk.

De most is nagyon gyanús a viselkedése velem szemben.sokat néz engem,mikor mond egy viccet először rám néz hogy nevetek e.

múltkor mikor ment a sz@.rkavarás hogy bejön nekem egy csaj akkor odajött hogy "nem lehet igaz hogy bejön neked.jobbat is találsz!"

Mikor múltkor köszöngettem mindenkinek az osztályban (fiúkkal kézfogás lányoknak köszönés ugye),köszönök ennek a lánynak és annyit mondott hogy "fogj velem is kezet"...hátjó

Ez meg a napokban volt.találkoztam vele a városban,csak úgy véletlenül.megkérdezte hova megyek.mondtam neki hogy boltba.erre azt mondta hogy biztos csajozni megyek.én azt hogy dehogyis.és erre azt mondta "szereznem kéne egy helyes fiút az osztálykirándulásra akit b@.sz.tathatok,de nem kell mert te ott leszel"

Én meg ilyen wtf fejjel elkoszontem tőle.

Szerintetek?



2015. febr. 22. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel téged.
2015. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hulye pi-cs a
2015. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet bejössz neki :3, hívd el randira :D
2015. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy dilis csaj. :) És simán meghúzhatod ha úgy akarod , a viselkedéséből ez jön le ... próbálkozz nála ha van ingerenciád a dologra.
2015. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!