Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8. osztályos lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. osztályos lány vagyok és nagyon belezúgtam az osztálytársamba? (többi lent)

Figyelt kérdés
De szerintem ő csak barátként néz rám! Minden szünetben oda jön hozzám beszélgetni de én nagyon zavarba jövök le hajtom a fejem (mert nem merek a szemébe nézni) és csak hallgatom hogy ő mit beszél. Szerintem ez nagyon idegesítő neki de hát nem tudok mit tenni mert annyira zavarban vagyok. Tisztára ciki hogy el is vörösödök, remegek és ha megszólalok akkor is csak mindent össze zagyválok. Mit kéne tennem hogy ez másképp legyen?

2012. okt. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
hát arra én is kiváncsi vagyok:"o ugyanebbe a helyzetbe avgyok csak évfolyamtársal:/
2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem értem ezen mit lehet ennyire ráparázni! A szerelem, a szeretet az ismerkedés, ezek mint szórakoztató, jó dolgok. Akkor mit féltek tőle?? Mi értelme van? Emberek vagyunk mind, senki nem különb, így hát nem kell félni a reakcióktól. Max pofáraestek, de hát istenem, elárulom MINDENKI PÉFÁRA ESIK AZ ÉLETBEN, NEM IS EGYSZER. Az a nem mindegy, hogy eezeket hogyan kezelitek. Tanuljatok a rossz taapasztalatokból, hoyglegközelebb jobbak és jobbak legyetek!
2012. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MOND MEG NEKI!

"- Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, bársonyos haját, a gyönyörű szemét, a szép kezét.. Ő rám néz, és mosolyog. De ő nem úgy néz rám, ő csak az úgymond "legjobb barátom". Vége az órának, vége a napnak, ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, ő rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit, és azt mondja, köszi.Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír- sír, mert szakított a barátjával. Én megvigasztalom, ő átölel. érzem, hogy majd kiugrik a szívem. Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit és azt mondja, köszi. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Telnek a napok, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát. Ő rám mosolyog. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még szebb, hosszabb és szebb a haja, az arca, gyönyörű nő. Az utolsó nap ő rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefonon. És akkor megkapom a szörnyű hírt. Ott állok a koporsójánál.Potyognak a könnyeim. Nem mosolyog rám, nem kapok tőle puszit. El akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő már nem tudhatja ezt. Később felmegyek a szobájába, és megtalálom a naplóját,és a következőket olvasom:



"Rámosolygok, az arcára nyomok egy puszit. El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, DE Ő NEM ÍGY NÉZ RÁM, ÉS ÉN EZT TUDOM..."

2012. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne szégyenlősködj mert így minél hamarabb észre veszi h tetszel neki. Szerintem bátran beszélgess vele. Ugyan ez volt velem is 2 éve. De bátran beszéltem vele viccelődtünk és másnap elhívott sétálni te is csináld ezt. sok szerencsét!
2012. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!