Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen belezúgtam egy osztálytársamba.

Figyelt kérdés
Ő szinte észre sem vesz, de ha rám néz vagy mosolyog akkor úgy érzem meghalok:D És iszonyatosan jól néz ki, és pillangók repkednek a hasamban ha elmegy mellettem. De igazából nem a belsőjébe szerettem bele, csak a külsejébe ezért nincs esély rá hogy összejöjjünk, szóval elkéne felejtenem de olyan helyes hogy nem megy:$ :D Mit tegyek? 14/L

2012. nov. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el... keress mást, nézd a rossz tulajdonságait. Attól hogy jól néz ki valaki, nem kell belezúgni
2012. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elégítsd ki a szexuális vágyaid..

Segítsek ?

2012. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy ha a belsőjét nem szeretem akkor el kell felejtenem, de olyan mintha ő direkt megakarná nehehíteni a dolgomat, amikor rámnéz vagy rámmosolyog akkor mindig beleszeretek.
2012. nov. 12. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, azért érzelmeket ne vigyél bele, miért ez nem lehetséges hiszen te irtad hogy "nem a belsőjébe szerettem bele". Külsejébe beleszeretni? Azt hogyan lehet? Max tetszik neked. De ha nem járnál vele, akkor tetszhet nyugodtan, ha úgy érzed nem illenétek össze. Szóval nézegesd nyugodtan, de nincs mit rajta elfelejteni, hiszen látod minden nap.
2012. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor csak tetszik, de annyira hogy az már fáj.:D
2012. nov. 12. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
!
2012. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!