Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek lehet szerelem, flört nélkül élni? (magyarázat lent)

Egy ember életében pl egy iskolás lány/fiú élete alakulhat szerelem nélkül.. tehát tud boldog lenni ha nem tetszik neki senki és nem is szerelmes.. nyilván egy szakítás után nem érdekli ez az embert.de utána?

Keress kérdéseket hasonló témákban: flört, lány, fiú

2015. ápr. 30. 15:09  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, víz nélkül nem.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. ápr. 30. 15:10 Privát üzenet
k.akos99 nevű felhasználó válasza:

Lehet

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. ápr. 30. 15:13 Privát üzenet
Lehet, de nem érdemes.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. ápr. 30. 15:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. persze nyilván csak én magamon úgy tapasztalom, hogy jobb érzés úgy iskolába menni, hogy van kiért akkor boldogabb is az ember.. és ha ég csak plátói is.. jó érzéssel tölt el és ha ez így nincs akkor jön a magányérzet ég ha sok barátom is van

# 4/5Időpont 2015. ápr. 30. 15:19 Privát üzenet

Szerintem lehet de nem biztos hogy így helyes.

Én még nem voltam szerelmes, és sajnos már harminc

felett vagyok.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. máj. 1. 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy ha egy csaj nem is tetszik, de mégis bejön? (magyarázat lent)
Mitől függ, hogy kialakul-e a szerelem? Van erre valami magyarázat egyáltalán?
Erre magyarázat?
Voltatok úgy, hogy a párotok "miatt" jelentkeztetek másik egyetemre/szakra, mint ahova menni szerettetek volna korábban? Jó döntés volt, vagy megbántátok később? (magyarázat lent)
Kedves hetero fiúk, ez a kérdés nektek szól! Ugye vannak olyan fiúk, akiket úgymond a lánynak kell kifognia? Magyarázat lent.
Ti hogyan magyaráznátok el, hogy mi az a szerelem egy kisgyereknek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!