Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet szerelem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szerelem, flört nélkül élni? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Egy ember életében pl egy iskolás lány/fiú élete alakulhat szerelem nélkül.. tehát tud boldog lenni ha nem tetszik neki senki és nem is szerelmes.. nyilván egy szakítás után nem érdekli ez az embert.de utána?

2015. ápr. 30. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, víz nélkül nem.
2015. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 k.akos99 válasza:
Lehet
2015. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes.
2015. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. persze nyilván csak én magamon úgy tapasztalom, hogy jobb érzés úgy iskolába menni, hogy van kiért akkor boldogabb is az ember.. és ha ég csak plátói is.. jó érzéssel tölt el és ha ez így nincs akkor jön a magányérzet ég ha sok barátom is van
2015. ápr. 30. 15:19
 5/5 anonim válasza:

Szerintem lehet de nem biztos hogy így helyes.

Én még nem voltam szerelmes, és sajnos már harminc

felett vagyok.

2015. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!