Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Rézfacú_Bagoly kérdése:

Miért van az, hogy ha egy csaj nem is tetszik, de mégis bejön? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy csaj nem is szép (mondjuk 10/5-ös, vagy rosszabb, ha értitek mire gondolok), esetleg nem is az igazi belsőleg, de van a külsejében valami egyedi, mint pl. tetkók, több színre festett haj, amitől olyan egyedi lesz, és mellé kezdeményező, könnyű vele beszélgetni, akkor valahogy megfog, és simán képes lennék vele összejönni?



Veletek is volt már hasonló?


Ugyanez, csak pasinál ugyanúgy működik, mint jelen esetben a csajnál?



2015. ápr. 15. 17:17
 1/3 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen. Fordítva, mert én nő vagyok. :D

Jártam olyan pasival, aki egyáltalán nem tetszett...de nem tudom...volt benne valami. :)

2015. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En no vagyok, velem is megtortent, hogy beleszerettem egy olyan pasiba aki egyaltalan nem jott be, 10/5. Fogalmam sincs miert, de ahogy telt mult az ido egyre szepult a szememben:-)


Azt hiszem azert mert neki vannak a vilagon legszebb szemei es szeretem ahogy nevet. Ugyanakkor nem jon be, sot kimondottan csunya, de nekem megis szep (mostmar)

2015. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen , nem tudom miért, valami megfogott benne .. talán a kisugárzása miatt...
2015. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!