Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki már a szóbeli felvételin is egészen megtetszett(ez most már kicsit több mint egy éve volt). Ezután mikor elkezdődött az iskola és mentünk egyre előrébb a évben, úgy egyre jobban megtetszett, megszerettem. De korántsem annyira, mint az elmúlt 1-1,5 hónapban. Nincs olyan perc hogy ne gondolnék rá, mindenről ő jut az eszembe... Az utolsó 3 hétben egész sok időt töltöttünk együtt, iskolán kívül(fagyizás, pizzázás, Duna-parton sétálgatás, hazakísérgetés stb...).

Mit gondoltok, hogy mondjam el neki?

Mi a véleményetek, az osztálytárssal létesített párkapcsolatokról?

Szívesen veszek hideg-meleg hozzászólást, negatív-pozitív megjegyzést, illetve romboló és építő jellegű kritikát egyaránt!

Minden választ előre is köszönök! :)



2015. máj. 2. 01:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Figyelj xy!

Mar régóta el akarom mondani h *itt egy emléket* akkor azt hiszem beléd szerettem.. :)

2015. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tudtok egyensúlyt teremteni, és nem lógtok egymás nyakán állandóan, akkor az egy fsza kapcsolat lesz.
2015. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel már van egy szinten a kapcsolatotok, amikor találkoztok, próbálj lassan közeledni. Mondjuk megérinted a vállát egy pillanatra (pl ha nevettek valamin). Ha ez nem zavarja meg, az jó jel. Szerintem ilyen kis dolgokkal lazíthatsz rajta, és utána jöhet egy vallomás, amit nem kell nagyon felfújni, egyszerűen csak mond el mit szeretsz benne. Hajrá ;)
2015. máj. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem amikor a szemedbe néz vagy ilyesmi akkor valdd be neki hogy szereted es csokold meg...
2015. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy pörgesd a dolgot, ha úgy érzed beleszerettél és érzel valamit az ő irányából is akkor mihamarabb rukkolj elő különben késő lesz


max nemet mond, de akkor e veszítesz semmit

2015. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Figyelj, szerintem hívd el kajálni (nem étteremre gondolok, hanem vmi büfé) és beszélj erről a "kapcsolatról" hogy tovább szeretnél lépni

VAGY

írj egy levelet amibe az érzelmeidet is beleírod, majd juttasd el hozzá pl. táskájába, szekrénye, vagy akár a kabátzsebébe is

2015. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm, az eddigi válaszokat!

Néha végig szoktam simítani a karját ha feszült, vagy mint a 3. válaszoló is említette, ha nevetünk akkor néha-néha megérintem vállát. Eddig nem vettem észre hogy zavarná.

Melyiket javasolnátok:

1. hívjam el egy italra (pl.: egy McCafé-ba), és ott egy kis felvezetéssel (pl.: egy ideje elakarok mondani vmit) elmondom neki, hogy beleszerettem

2. az első pont alapjai, azzal a különbséggel hogy ott nem mondom még el neki. Hanem utána elmennénk sétálni és "véletlen" feltévednénk egy hídra (pl.: Szabadság-híd) és a közepén megállnánk, és azt mondanám neki hogy szeretem végül megcsókolom.

3. a 2.-ból a hidas rész?

2015. máj. 3. 00:46
 8/13 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Szerintem ezek mind jó ötletek, csak annyit javasolnék, hogy ne nyilvános helyen mond el neki pl (meki vagy hasonló) Szerintem megfelelő alkalom talán egy együtt töltött nap végefelé a legideálisabb. mielőtt még hazakisérnéd, mert ha jól fogadja akkor már kézenfogva+ extrákkal köszönhetsz el tőle.
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo vagyok

Szerintem sem jo a nyilvanos hely. Szerintem hivd el setalni, egyetek egy fagylaltot vagy barmit es mikor mar total feloldodtatok egy nyugodt csendes helyen valld be neki. :)

2015. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen a második!!!
2015. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!