Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok de kiváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de kiváncsi is, ilyenkor mi a teendő?! 17/l

Figyelt kérdés
Első kapcsolatunk mindkettőnknek a párommal, 1,5 éve vagyunk együtt és eddig minden nagyon jó volt köztünk soha meg se fordult egyikünk fejében sem a szakítás, nagyon szeretjük egymást de egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lehet mással kapcsolatban lenni, ha nincs mihez viszonyítani, honnan tudod hogy az a legjobb-e amiben éppen benne vagy kapcsolat?! Ha már ilyeneket jár az agyam az baj? Vélemények, tapasztalatok
2015. ápr. 15. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Előbb-utóbb úgyis megcsalod.
2015. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%
ha már ilyeneken jár az agyad ,az baj
2015. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De közben meg ha arra gondolok, hogy nincs mellettem a párom, borzasztóan érzem magam
2015. ápr. 15. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Matematikailag, ha van n darab pasi jelolted, az egyszeruseg kedveert n legyen 100, akkor az elso 37 pasit gondolkodas nelkul vissza kene utasitsd. Aztan ha a 38. pasi jobb, mint barmelyik az elozo 37-bol, akkor gyere ossze vele. Ha nem, akkor utasitsd vissza es vizsgald meg a kovetkezot. Mindaddig ameddig nem talalsz jobbat, mint az elso 37-bol a legjobb. Ha a 100. pasi sem jon, akkor muszaj lesz ot valaszd, mert a pasi az elso 37-bol mar tuti nem fog veled osszejonni. Ezzel a strategiaval a legnagyobb az eselyed, pontosan 37%, hogy a 100 pasibol kifogd a legjobbat.
2015. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy úgyis szakítani fogtok előbb utóbb és ki fogod próbálni mással is :D
2015. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy már unod (annak ellenére, hogy minden OK vele kapcsolatban). De ez természetes is, hiszen fiatal vagy még, bőven lesz még lehetőséged hosszabb kapcsolatra. Én is azt tudom mondani, mint az előzőek, ha van jobb jelölt, válts!
2015. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!