Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti békülnétek vele? Én már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti békülnétek vele? Én már nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Talán hosszú lenni az egészet megfogalmazni,szóval inkább vázlatpontokban összeszedem mi szól mellette s mi ellene:

Mellete:

-Mindig bíztat,s a lelkemre köti tanuljak.

-Vannak szép pillanatok , bár ezek ritkák. De akkor azokat nem felejtem el egy ideig.

-Keres.

-Játékos,szeretget.

Ellene:

-Állandóan megcsal.

-Hazudozik,füllent.

-Ok nélkül veszekszik,s szakít, két nap után kiakar békülni.

-Utcára, vagy bárhova nem jön el velem sehova.

(Nem mintha az eddigi barátnőivel ment volna meló után. Péksége van,mindennap 6-tól 9-ig nyitva vannak,kivéve most ugye vasárnap. Van hogy éjszakázik is. Ezt így meg is értem.)

-Féltékenykedik,de olyan mértékben hogy mindennap többször elveszi a mobilom, átnézi képeket,hívásnaplót,sms-eket, facebookot. Ha rám ír egy fiú az a baj hogy válaszolok van barátom,mégis miért állok vele szóba,ha nem felelek,miért nem mondtam neki kopjon le,ha kitörlöm akkor az a problémája.DE ő szent és sérthetetlen.

- Ha veszekszik a száját egyáltalán nem tudja moderálni. De már fenyegetett is meg hogy lekever egyet,de sose tette meg.

Sokszor olyan mint ha két különböző ember lenne, ezek a hangulat ingadozások, a bolttal érvvel, egész nap feszült,felidegesítik,de még sem rajtam kellene levezetni.

Most szétmentünk,ez is egy hosszú sztori,hülének nézi a másikat, aztán lebukott ezúttal is,de hogy meddig mentek el nem tudom.

Jó múltkor teszteltettem barátnőmmel írjon neki , persze egy olyan lánnyal akivel nem tud összekötni.

Interneten nem volt vele valami barátságos. Ledumált egy találkozót ,de úgy:"Biztos látni akarsz? Jó ,gyere 7 órára."

Akkora mondta az időpontot amikor velem kellett volna,gondoltam majd csúsztat,de nem. Vállalta hogy jöjjön valaki a jelenlétem alatt. Elég bunk.ó volt vele.

Aztán egyszer beállítottam a telefonom,egy képet,egy számot,egy nevet aki telefonált xy időben. Direktbe elkezdtem angolul beszélni, idegelje, de annyit értsen hogy este találkozom valakivel állítólag. Kiakadt. Nagyon.

Mintha neki szabadna,nekem nem. (Soha nem csaltam meg,nem is fogom. Talán én nem vagyok normális hogy elnézem).

Egy időre most hazament, több száz km-re, ugyanis nem magyar, nem tudom mikor jön vissza,elvileg néhány hét,aztán nála kitudja.

Ugyanis nem magyar,és már régen volt otthon.

Szakítottunk,két hete mentünk szét. Aztán Kosovóból írogat:

"Szia szerelmem, hogy vagy? Mit csinálsz? Hiányzol. Várom hogy újra lássalak, nagyon haragszol még? Nem akarsz velem tényleg többet beszélni?"

"Én kitartok melletted,kérlek te is várj meg,mert Te az enyém vagy. Hozzám tartozol,nem adlak senkinek. Szeretlek!"

S hasonlókat küldözget. Már több mint egy éve ezt játszom vele mint a gyerekek. 1 hete ment el csak,de nagyon hiányzik.

Ti mit gondoltok? (17/L ,a srác pedig 22! )


2015. máj. 8. 19:14
1 2
 1/11 Chopen ***** válasza:
100%
Szerintem ne, elég volt az "Állandóan megcsal"-ig olvasni.
2015. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Miért jó ez neked de komolyan?
2015. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, se a barátaim,se a családom nem támogatja ezt a kapcsolatot,ő pedig nem az az érzelmes tipus se aki olyan nagy mértékben kimutatná hogy szeret,ha talán így is lenne. De kezdődik ott akinek fontos a másik ,s tiszteli, nem megy félre.
2015. máj. 8. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzed el ugyanezt az életet vele a feleségeként,hogy orba szájba csal,és féltékenykedik,mert magából indul ki. És ha nem talál indokot előbb utóbb ki is fogja verni belőled. Pszihopata a csávó addig lépj amíg teheted. Nem 2 ilyet láttam már. Sok sikert a döntésedhez.
2015. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. máj. 8. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki akik hülyék megtalálják egymást. Ez a srác teljesen retardált, ráadásul meg is csal, nem akar ez tőled semmi komolyat, csak birtokolni a többi lánnyal együtt akikkel megcsal. És te se vagy százas, hogy vele vagy, dehát te is tisztában vagy vele, különben nem írtál volna ide.
2015. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Te magad is látod, jóval több érv szól ellene, mint mellette. Ezzel gyakorlatilag meg is válaszoltad a kérdést. Semmi értelme folytatni a dolgot.
2015. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állandóan megcsal és nem jön velem sehova után nem olvastam már tovább sz rd le és keress olyat aki megérdemel
2015. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. máj. 9. 07:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Azok után,amiket olvastam,nem is értem a kérdést.Te is tudod nyilván,hogy szarból nem lehet várat építeni.
2015. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!