Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki árulja már el nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki árulja már el nekem, hogy a férfiak miért csak addig kedveskednek egy nőnek, addig foglalkoznak vele igazán, amíg meg nem szerzik? Utána meg elkényelmesednek?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos sok ilyet látok a környezetemben. Szóval miért van ez? :)

2015. máj. 7. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert utáljuk a nőket.
2015. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert meghódítandó jutalomként, trófeaként tekintenek rájuk. ha megvan, aminek erőlködni?
2015. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert néha azt várjuk, hogy a nők is tegyék ugyanezt.

Az elején tőlünk várják h lehozzuk nekik a csillagokat az égről, utána mi szeretnénk valamit visszakapni belőle. Csak az nagyon ritka,

2015. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem így van, hogy a nők nem adnak bele semmit. Én párszor belefutottam ilyen pasikba és én is tettem a kapcsolatért az elejétől kezdve és később is.
2015. máj. 7. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor pedig egyszerűen melléfogtál párszor. Ez nem jelenti azt h a többi is ilyen.

Nehéz megtalálni a tűt a szénakazalban. Sokan keressük és nehezen találjuk meg.

2015. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak én az a baj. Sokan így vannak az ismerőseim közül.
2015. máj. 7. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is, na és akkor mivan??

Ha feladja az ember akkor b**aszhatja.

Sok embernek már csak egy boldog párkapcsolat egy társ hiányzik az életéből, és ezt sajnos nem lehet megvenni.


Van persze olyan amit megvehetsz de az csak azért van veled.

2015. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!