Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beszéljek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek vele? Sürgős (többi lent)

Figyelt kérdés
a barátommal egy hete szakítottunk.És azóta nem is beszélünk se facebookon se élőben(bár azóta nem találkoztunk).És ma megtudtam hogy holnap melyik busszal fog menni és szerintetek menjek én is azzal és menjek oda hozzá beszélni vagy rá irjak facebookon?(mert nekem nagyon hiányzik) És nem is az hogy ujra össze akarok vele jönni de meg akarom mondani neki hogy azért barátok még lehetnénk(vagy ez nem jó ötlet?) És amúgy most érettségizik és sok sikert akarok neki kívánni. Csak nem tudom hogy jó ötlet e hogy beszéljek vele,meg nem tudom hogy ő örülne e ha látna illetve ő akar e velem beszélni. Légyszi segítsetek hogy mit csináljak!

2015. máj. 7. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most érettségizik akkor inkább hagyd , mert az idegesség miatt elrontja
2015. máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolati bonyodalom hiányzik neki most a legjobban..
2015. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!