Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és tanács kel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R.S. kérdése:

14 éves vagyok és tanács kel, sürgős?

Figyelt kérdés
Elölőször is kérlek ne kommenteljetek csúnyákat.... Nos van az osztályvan egy srác aki bejön kicsit , meg lehet h jobban is... Ő még alsóban kedvelt engem , csak én nem vettem nagyon figyelembe , most ő elég furcsa velem szemben ( nem mint a többi lánnyal ) , általában melletem szokott ülni a suliban..meg sokat is beszélgetünk,szerintetek szeret? És bocsánat a hibákért nagyon rossz a billentyűzetem...
2015. máj. 11. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha ő választotta ,hogy melletted ül és nem oda ültették akkor biztos nem vagy közömbös neki. Én legalábbis tudi nem ültem volna önként olyan mellett aki nem szimpi. Pláne ha ellenkező nemű az illető. De ezt elég egyszerűen el lehetne intézni. Hívd el valahová kettesben. Aztán ha elmegy akkor bejössz neki,ha nem akkor nem. Talán már van annyi esze,hogy leessen neki a dolog,hogy miért hívod. Bár a korosztályodban még elég bal...ok a srácok. Mi az,hogy furcsa veled szemben?
2015. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fura velem szemban azt az a baj hogy nem tudom megfogalmazni , mert nem vagyok magyar , csak a barátnom mondta h itt irjak...
2015. máj. 11. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy mi a helyzet. Ha kölcsönös akkor jó, ha meg nem akkor nem. Legalább tudod,hogy feleslegesen ne foglalkozz vele. Vagy ha nem mered/nem akarod ilyen konkrétan,akkor szervezz valami közös programot. Kettesben. Ha eljön akkor ok,ha nem akkor nem kölcsönös a szimpátia.
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom
2015. máj. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!