Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem éreztétek úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem éreztétek úgy hogy megőrültök a távkapcsolattól esetleg valami tanács?

Figyelt kérdés
Kezdeti távkapcsolat még csak két hónapja járunk. Voltak az elején konfliktusok sőt most is előfordulnak de túltesszük magunk rajta. A történethez hozzátartozik hogy én úgy ismerkedek hogyha az elején úgy veszem észre eléggé bejöttünk egymásnak és egymáshoz illünk akkor mehet a dolog, tehát a kezdeti jeleket nagyon megfigyelem. Nem indított a párom túl jól, nem tudtam dűlőre jutni vele ezért még most sem sikerült a bizalomnak úgy kialakulni hogy mondjuk ne legyen kételkedés.Amikor velem van semmi gond. De ugye ha nincs velem és mondjuk konfliktus után vagyunk de kibékültünk,illetve ha úgy nem keres gyanakszom. Mondta hogy nem csalfa típus jelek sincsenek rá. De mégis mindig fúrja valami az oldalam és ebből lesz a konfliktus. Igen adott rá alapot valamennyire a viselkedésével. De amúgy egyszerűen csak rossz megérzések törnek rám. Mintha titkolna valamit de ugyanakkor mindig lenyugtatom magam mert reálisan meggondolva nem valószínű a dolog.Na nem tudom mennyire érthetően fogalmaztam volna meg kezdettől arra gyanakszom van más nő is mellettem vagy mellettem nem fejezte be a netes ismerkedést más csajokkal csak jól elrejti. PL törli az üzeneteket és úgy mutatja meg a telefonját. Na mondjuk ilyet csinált. Tehát első találkozók után miután összejöttünk ismerkedett még. Persze tagadja de ez úgy volt mint ahogy kiderült. Na meg ugye az az érdekes hogy konfliktusok után vált mindig rendesebbé. Ez azért furcsa mert nem hiszem hogy a kikakadós énem lenne a legvonzóbb féleség és az vinné rá hogy mondjuk már vagy nem ismerkedik vagy jól titkolja vagy jobban keressen. Amúgy 30 éves férfi én meg 21 éves lány vagyok.
2015. ápr. 22. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A megérzések általában be szoktak jönni. De a lényeg, hogy ne aggódd túl. Majd meglátjátok mennyire működik.

Milyen gyakran tudtok találkozni, meddig fog tartani ez az állapot? Ezek a legfontosabbak, amiket tisztázzatok.

Vannak bizonyos körülmények, amik miatt kényszerű az ember egy ideig távkapcsolatban lenni, de ez koránt sem ideális.

2015. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából hetente találkozunk de akkor több napot vagyunk együtt valamelyik héten csak egyet. Főiskolás vagyok ugye nem tudjuk jobban megoldani sehogy sem. A hiányát még bírom viszont nem tudom mit csinál mikor nem velem van. Oké dolgozik remélhetőleg meg mikor hívjuk egymást vagy írunk egymásnak akkor megbeszéljük. Mondjuk én arra lennék kíváncsi hogy nyitott-e még más nők felé szexuálisan attól függetlenül hogy mit mond mert az elején az volt még első találkozók után úgy hogy összejöttünk. Netről lett a kapcsolat.Az zavarta meg a nyugalmam hogy más nőkről beszélt. Oké negatívan de ez nagyon zavaró. Meg megnéz más nőket.
2015. ápr. 22. 15:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy nem úgy indultam mint aki aggódik.. ő váltotta ki az apró nem jó jelekkel. Kételkedésemnek nem vetett véget csak számonkérte rajtam meg valóban nem jó kimutatni.
2015. ápr. 22. 15:53
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a dolog... Én is ugyanígy érzem magam jelenleg, az én párom Grúziában él. Alig fél éve ismerem (természetesen netről), két hónapja találkoztunk és minden jó volt, nagyon boldog voltam mellette, és nagyon hiányzott utána. De hát ahogy telik az idő halványodnak az emlékek és nemrég én is elkezdtem bizalmatlankodni, nagyon sokat vitatkozunk és nagyon rosszul érzem már magam miatta, mert én sem akarom ezt, de mégsem tudok megbízni benne. Persze nekünk a találkozás is körülményes... Jelenleg én sem tudom meddig fog ez így működni, de próbálom magam emlékeztetni, hogy volt oka annak, hogy belevágtunk, és amikor azt mondja szeret, tudom hogy igaz.

20/L

2015. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!