Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előzőnél jobbat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Q-pido kérdése:

Előzőnél jobbat?

Figyelt kérdés

Egyértelmű lehet a kérdés de szeretem a hus ver velemenyt.

Éreztétek már úgy szakitas utan, (egy tokeletesnek tuno kapcsolat után, amiben ugy dult a szerelem mint soha maskor) hogy sosem talaltok jobbat aztan dirr még ha nem is keves ido utan de jött megis? Vagy mindig visszakivankoztatok a multba? a szakitas jellege: besokallás és a lany azt allitotta h mar nem szerelmes, elni akar stb (en voltam neki mindenbe az elso, csok, szex minden

Masfel evet huztunk ki de, még beszelunk és NEHA gyenge pillanataiban hianyol de ez csak pillanat. ő most 18 én 20. Van valakinek hasonlo sztorija? ha igen en erdeklodve varom. Eleg osszetett kerdessorozat de okosak vagytok , menni fog ez.!

Köszönöm emberek előre is!



2015. máj. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nem egyértelmű a kérdésed ,de kezdem "vágni". :D
2015. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én már úgy gondolom hogy az előzőnél csak is jobbat találhatok.

Az elején tökéletesnek volt. Megvaltozott teljesen. Én feltekeny voltam mert nem törődött velem, na meg adott is rá okot. A sracnak en voltam mindenben az elso. Most ott tartunk hogy még annyira se képes talalkozni velem hogy szakitsunk. Én nem akarom látni őt soha. Undort vált ki belőlem a mostani viselkdesevel. Pedig sokáig úgy voltam vele hogy akár a barátság negmaradhat, de olyan visszataszito a viselkedese hogy már nem is a jó dolgok jutnak eszembe róla

Hidd el, te is csak jobbat talalhatsz ennél. :)

2015. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, akkor várom a véleményed. Második, lehet, hogy igazad van, igazabol probalom teljes mod figyelmen kivul hagyni, közönyös vagyok vele. Ha belegondolok , szerintem csak a megszokás miatt tartottam vele a kapcsolatot, mert mára amúgy elég untatoo..
2015. máj. 15. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vok:


Nekem ebből az jött le , h mindig vissza gondolsz az előbbi barátnődre/kapcsolatodra.

Velem is volt már ilyen.

2015. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jéézus hol tartottam én.. .:D
2018. máj. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!