Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 15 éves lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Pér hete ismerkedtem meg egy 15 éves lánnyal egy ismerősöm által. Nagyon aranyos, cuki és jó szívű, valamint szép. Sokat szoktam rágondolni. De nem tudom elhívjame valahova. Szeretném ha randizna velem, de sok a kétség is gyötör. A lány fiatalabb, mint a húgom, nagy a korkülönnség köztük és elég éretlenül viselkedik még sok esetben. Mit csináljak?
2015. máj. 15. 14:39
 1/6 Nesty ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató...szerintem egyszerűen és nagyszerűen hívd el valahova, szerintem jobb ha minnél elöbb kiderül. ;D
2015. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hívd el bátran! lehet el szalasztod ! és bánni fogod
2015. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nemsokara beno a feje lagya es megkomolyodik...


Tovább szépül te meg otthagytad mert kicsi és mire 20 eves lesz lecsap ra mas... Oke nagy dilemma hogy egy kissebb lany legyem a baratnom mint a hugom, de nemsokara ez a korkulonbseg elévül, de már más lecsapott ra.


Nem tudom mi lenne a jó, de belole egy huseges lany lesz a leirtak alapjan.


Es eleg sok 15-16 eves lanyt latok 20-23 eves barattal :)


De nem szeretnek beleszolni.

2015. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én szerintem hívd el :)
2015. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%
Egyik ismerosom 27 eves letere gatlastalanul szexelt is 15 evesekkel, nem csinalt kabinet erkdest a korbol. Ez szerintem gaz. Egy 15 eves meg eleg eretlen a komoly kapcsolathoz is, nem csak a szexhez. De abban nincs semmi, ha elhivod vhova, h lasd, mennyire jossz ki vele.
2015. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Egy 15 éves lány még gyerek, alig hullott le a tojáshéj a seggéről. Te viszont egy felnőtt ember vagy. Gondold magad az ő helyzetébe. Eleve ő a gyengébb nem, ráadásul ő gyerek, te meg felnőtt vagy. Ez így elég kellemetlen.
2015. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!