Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy 12 éves...

Beleszerettem egy 12 éves lányba! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy táborban (nyári tábor, mindketten szoktunk menni nyaranta) ismerkedtünk meg, ahol nagyon megtetszett nekem, sokat beszélgettünk és együtt töltöttük az időt. Sokkal érettebb az összes lány osztálytársamnál. Az a szerencse, hogy ugyanabba a városba lakunk, így gyakran tudunk találkozni. Sok közös hobbink, témánk van (tenisz, pimpong, foci, zene, gép) és a zenei ízlésünk is megegyezik. Általában vagy fb-n tartjuk a kapcsolatot vagy elmegyünk valahova. Pl ma délelőtt is elmentünk teniszezni, aztán meghívtam egy fagyira :). Csodálatos lány, kedves, vicces, mindig jól el lehet beszélgetni vele, vidám, mindig a jó dolgokat veszi észre az életben és még okos is. Szeret kimozdulni (akárcsak én) és a szabadidejét (a korabeli lányokkal ellentétben) általában értelmes dolgokkal tölti. Szeretek vele lenni, amióta megismertem, úgy érzem boldogabb, jobb ember lettem. Miatta még egy ilyen nyáladzós kérdést is feltettem. Minél több időt töltök vele, annál jobban szeretem. Ilyet egy lány iránt sem éreztem eddig.

Szerintetek egy 12 évessel még várni kéne a kapcsolathoz?



2015. ápr. 11. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és te hány éves vagy?
2015. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na és te mennyi vagy?
2015. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
várj 5-6 évet!
2015. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kb a legfontosabbat kihagytad de segáz
2015. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Játszatok és sétálgassatok együtt. De ennél sokkal többre ne vágyj egy ilyen fiatalkától. Egyébként te mennyi idős vagy?
2015. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Játsszatok*
2015. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem kiírni, 14 vagyok.
2015. ápr. 11. 22:22
 8/13 anonim válasza:
100%
Aranyos vagy, kivéve ha egy harmincas pedofil vagy. Hát csináldd azt amit minden szerelmes! Egy idő után valldd be neki, aztán kiderül hogy hogyan érez. Amúgy ezek a találkák értelmezhetőek randiként is.
2015. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Előző vagyok, a 14 évesként 12 évessel járni tök normális, semmi baj vele. Csak nyilván ne menjetek tovább csóknál egy jó ideig.
2015. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2 év korkülönbség még nem a világvége!:)

Ha tényleg érettebb gondolkodású, mint ahogy én elképzelem, akkor nincs sok akadálya:D

De, például a 11 évesek is(bárki bármit mond) vágyhatnak már szerelemre... létezik a gyerekszerelem:)

Szóval,nem hinném, hogy várni kéne a kapcsolathoz, és sok sikert! :)

2015. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!