Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba aki soha nem lehet az enyém. Hogyan tudnék felejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes, jófej,jó humorú és külsőre is megnyerő lány( vörös :D ). Tudom, hogy eséjem sincs nála és nem tudom ezt elfogadni. Sokszor amikor rá gondolok görcsbe áll a gyomrom és szúr a szívem. Nem tudom elfelejteni, állandóan rá gondolok, még a pia sem segít pedig általában iaz mindíg bejön. Más lánnyal se tudok ismerkedni mert tudom nála jobbat úgy se találok ezért más lányok úgy se tudnak érdekellni. Kérek valakit, vagy segítsen vagy húzza meg a ravaszt helyettem.
2015. ápr. 7. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
17 vagy 18 eves a lany?
2015. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Növessz tököt, és kezdj udvarolni neki!
2015. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha ne mondd, hogy soha
2015. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy soha nem tetszenél neki?
2015. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 én 18, onnan tudom mert visszautasított és már többet nem is akar beszélni velem, nos igen ezt elfelejtettem bele írnni
2015. ápr. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!