Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 14 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves fiú vagyok. Nagyon szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, de úgy érzem hogy ő nem érez irántam semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merem megmondani, mert félek az elutasítástól. De még nem is ez a legnagyobb baj, az a gond hogy én kínai vagyok, ő meg magyar. Legyetek szívesek ne avval gyertek h kínai vagyok és hogy milyen.Köszönöm az értelmes válaszokat.

2015. máj. 16. 11:36
 1/10 anonim válasza:
Beszélj vele,mond el neki h mit érzel
2015. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézel ki mint akiket szoktam látni metrón (kínaiakat, japanokat) (hiaba írnam le nem tudnad mire gondolok) akkor nálam bejövős lennél :)))


Csak ne kövesse a kínai szokasokat.... Pl asztalnal ne kezdje el a kínai szokasukat (csak egy példa mert nem nagyon értem sok szokásukat ami nem kinaikent undorító lenne szamomra)


Hanem visselkedjen magyarként... Mert akkor nekem simán bejönnek :) Szépeket szoktam latni.


Szóval emiatt szerintem ne aggódj! :)

2015. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja... Hogy te fiú vagy.. Na asszem beégtem...xD


Sok kinai fiut latok magyar csajjal. :D

2015. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , jöhetnek még :)
2015. máj. 16. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell rögtön elmondani neki, hanem mondjuk hívd el fagyizni, moziba. Esetleg miután megkérdezem tőle nincs-e kedve elmenni veled valahová, kérdezd meg hogy hová menne szívesen. Ha nem akár az valószínűleg azt jelenti, hogy nem jössz be neki, de egy próbát megér:-)
2015. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*megkérdezed
2015. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a gond h én még csak 14 vagyok , ilyenkor már szokás? + még a mi osztályunkban sztem ez fura lenne :D + meg nem merem :C
2015. máj. 16. 14:11
 8/10 A kérdező kommentje:
De így meg sokat szomorkodok , és elvagyok keseredve :(
2015. máj. 16. 18:15
 9/10 anonim válasza:
Javaslat: Edd meg így örökre veled marad! Na jó nem csak egy kis ideig de addig elválaszthatatlan kapcsolat lesz! Üdv Kaneki
2015. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi , megfontolom xD
2015. máj. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!