Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de nincs bátorságom odamenni, és beszélgetni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, ő lány. Nem tudom hogy kezdjek beszélgetni vele, mikor, miről. Az egyik legnagyobb probléma, hogy mindig a barátnőjével van.
2015. ápr. 20. 16:45
 1/6 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?


Kérd a segítségét valamiben.

Így hétvége után megkérdezheted hogy milyen volt a hétvégéje, vagy mit tervez a következőre.

2015. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt a mai fiatalságot. Nem vagyok idős de az én időmben mertünk egymással beszélgetni, osztályközösség volt. Ma meg minden nap van egy ilyen hogy nem mer valaki valakihez odamenni egy osztályban.

Legyél bátor fiú és akár vegyél neki csokit, és úgy menj oda és beszélgess. És add neki oda meg vegyél magadnak is. Ne csapja le más a kezedről a csajt!

2015. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. És hogy beszéljek vele, ha mindig a barátnőjével van? És a hétvégés kérdések jók lesznek még holnap is?
2015. ápr. 20. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem ertelek..:D legyel kicsit mereszebb ferifasabb..En akar az utcan is odamegyek valakihez.A legfontosabb kerdest tedd fel magadnak: MILYEN VESZITENIVALOD VAN? Mert semmilyen..Max aztmondja h bocs nem.Akkor mivan? 10bol eleg ha az elejen 2aztmondja hogy igeeen. Batorsag haver batorsag:D 15/F
2015. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vegyél egy csokit, amiből megkínálod őket... Aztán megkérdezed, milyen volt a hétvégéjük...stb. Majd esetleg délután/este ráírsz arra, aki tetszik neked, és beszélgettek :)

Sok sikert ;)

15L

2015. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem h lehetsz belé szerelmes..elvégre annyira ismered h osztálytársad..inkább mondd azt h "nagyon tetszik" (Jah és egy jó tanács: osztálytárssal ne akarj összejönni)
2015. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!