Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki, vagy sem? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác (18), aki állítólag utál engem, vagyis ő ezt mondja. De valahányszor a közelében vagyok mindig néz, mosolyog, amint meglát, rólam kezd el beszélni a barátainak, ha pedig ott vagyok velük én is, akkor beszól, piszkálódik. Volt olyan is, hogy látott más fiúval beszélni és láttam rajta, hogy féltékeny. Tavaly ő mondta, hogy nem akar tőlem semmit. De akkor miért csinálja ezt? 20L
2015. máj. 16. 13:11
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem tetszel neki...velem is ezt csinalta egy fiu majd bevallotta,hogy szeret...kb. ket eve vagyunk egyutt...

De amugy neked tetszik?

16/L

2015. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy bejössz neki:)

Valószínű nem "akar", nem mer lépni.

2015. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!