Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki már elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki már elég régóta tetszik de nem tudom hogy ő mit érez irántam, mert nekem valaki azt mondta, hogy nem tetszek neki de ezt nem ő mondta nekem hanem valaki. De múltkor megfogta a combom meg a kezem, de azóta le se szar. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráadásul a táncpárom is (társastánc)
2015. máj. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. vagy ha te nem akarod akkor kérj mege gy közös ismerősötöket.
2015. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat azt mar megtettem de mindenkinek azt mondta hogy nem ,de akkor minek fogdos es miert ilyen qrva helyes?
2015. máj. 15. 22:00
 3/3 anonim válasza:
Amúgy te buz shuriken vagy és h is az vagy lány vagy és hetero mert ha igen akkor kérdezd meg merz nem tod milyen szar várni hogy a lány kérdezzen szóval ha nem vagy bányarém és otromba talán esélyed is lehet nála de ha nem sikerül ne búsulj van még rajta kívül 62936193019937 fiú aki arra vár hogy megmondja a "lány" az igazat
2015. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!