Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Most kerültem új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Most kerültem új iskolába, és van egy két évvel idősebb srác, akinek tetszek, és ő is tetszik nekem. Szerdán iskola után találkoztunk, megittunk egy üdítőt, közbe beszélgettünk. Volt pár csendesebb pillanat

Figyelt kérdés
, de nem volt vészes, utána elmentünk sétálni, jól elvoltunk.A végén egy hosszú öleléssel köszönt el, közben simogatta a hátam :) Másnap a suliban csak köszönt, néha rám mosolygott. Délután írtam neki, mert a suliban kicsit furcsa volt, és azt mondta, hogy rossz kedve van, ilyen korszakát éli, és ilyenkor a legrosszabb ismerkedni. Ma meg a suliban úgy jött ki, mintha kerülne, köszönt, de nem tűnt valami lelkesnek. Tehát ilyenkor mi van? Akar valamit, vagy le akar rázni, vagy mi lehet?:s

2012. szept. 14. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
majd keres ha akar valamit,csak azért ne kerüld mert ő is ilyen volt.lehet h családi okok,nem biztos h mindent el fog mondani(pláne ha kellemetlen neki) az első beszélgetésen.legyél kedves,mosolyogj rá,majd ő keresni fog ha megoldódtak a problémái.ha meg nem akkor ennyi,nem kell érte dunának menni.nem volt se közös lakás se gyerekek...csak egy séta meg egy üdítő.
2012. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak szar napja volt lebaszta az annya vagy valami balhézott haverjával v nem tom attol még akarhat valamit töled de ne várd h midnig vidám és rozsaszin legyen ha meglát
2012. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!