Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki 2 évre csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki 2 évre csak úgy eltűnt az életemből. Nagyon nehezen viseltem, én szerettem őt, és most egy pár hónapja beszélünk ismét. Még mindig nagyon kedvelem, abban biztos vagyok hogy ő is. Tanács?

Figyelt kérdés
Elvittem színházba, nagyon jó éreztük magunkat, de nem írt másnap, azt hittem csak nem ér rá...este megkérdeztem, hogy mi a baj, mondta, hogy nehéz napjai vannak és nem akar velem most beszélgetni, gondolom a nem régen véget éert hosszú kapcsolatáról van szó. Összezavarodott. De ez már 4 napja, és 4 napja nem tudok róla semmit. De nem írhatok rá, azt mondta majd ő ír, de olyan nehéz nem írni neki...írjak neki? értékelné? Hogyan mondjam el neki, hogy hiányzik?
2015. máj. 16. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem varj meg egy kicsit (par napot)
2015. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Én inkább megkérdezném mit is szeretne. Nagyon kihasználósnak tűnik, véget ért a hosszú kapcsolat ezért lelki támaszért visszamegy hozzád, de nem akar semmi komolyat csak legalább egyben tartod. Ez Téged teljesen tönkre tesz, ha tényleg akarod Őt újra vedd sokkal lazábban. Szinte biztos vagyok benne, hogy ilyen helyzetben egy férfi lesz a vonzó, nem egy kisfiú aki pitizik érte.

Írj rá nyugodtan. Közöld vele, hogy lemész valahova bulizni, van-e kedve jönni. Ha nem hát nem, mész és jól érzed magad, ismerkedsz másokkal, felraksz képeket, szórakozol. Ha megy akkor együtt élvezitek az estét.


Ha nem lehet Téged megkapni ilyen "feladatokra" (támogatni a hosszú kapcsolata után), akkor több esélyed lesz hosszú távon valamikor újra kezdeni. Szerintem.. Biztos embere válogatja.

2015. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, viszont, nem kaphatom vissza, mivel sosem volt az enyém. A miénk az az igazi be nem teljesedett plátói gyerek szerelem volt, amiből nem lett komolyabb, és most hogy újra "egymással" lehetünk, nem akarom elveszíteni. Szerintem szó sincs kihasználásról, csak eszébe juttattam a dolgokat, és nem tudja, mit hogy kezeljen.
2015. máj. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!