Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mingyárt elballagunk a lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mingyárt elballagunk a lányba bele szerettem fiú lány barátok és a utobbi idöbe beszélünk de a kapcsolatunk meg romlott mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta barátok voltnk és én egy éve beleszerettem és ő ezt tudja. Akkor még jóban voltunk órákat tudtunk beszálni most alig. Hiányzik még mindig szeretem de úgy látszik ő nem vagy nem tudom néha olyan a viselkedése mintha igen de néha nem. Nem tudom mi tegyek de Szeretnék vele jóba lenni. Mért lett barátságból szerelem...??

#barátság #őszinteség #Szerelem?Szeretet #csinos...stb
2015. ápr. 25. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mingyárt 😂
2015. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én is egy ilyen helyzetbe vagyok,csak én a másik oldalon. Nyáron a fiú bevallotta ezt, de én nem érzek így. Nem akarom hogy rosszul érezze magát ezért inkább kerülöm. Lehet hogy ő is így van vele. Ezt személyesen beszéljétek meg.


Egyébként valószínűleg azért, mert ő biztos pont volt az életedben, és egy idő után nem akartad ezt az állandóságot elhagyni.

2015. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hol vallottad be? A lanynak vam baratja?
2015. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!