Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Na szóval van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Na szóval van egy fiú aki nagyon tetszik sokat beszélünk és nemtudom hogy elmondjam e neki mert ha meg nemet mondana akkor is minden nap látnám. Szval 14 lány vagyok

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú aki nagyon tetszik sokat beszélünk és nemtudom hogy elmondjam e neki mert ha meg nemet mondana akkor is minden nap látnám.. Szval

14 lány vagyok



2015. ápr. 23. 18:59
 1/5 2-es vagyok ***** válasza:
Mondjad ^^ Ha nem tetszel neki, akkor legalább tudni fogod, hogy nem, ha meg tetszenél, elvesztettél egy jó lehetőséget, hogy boldog légy :)
2015. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 lány vagy(tok)? O.o
2015. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy próbát szerintem megérne :)
2015. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom utána ha nemet mond gaznak ereznem h talakozunk es tudja..
2015. ápr. 24. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg, s ne érezd klórnak
2015. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!