Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg szeret engem v csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szeret engem v csak kamuzik? Es en szeretem ot?

Figyelt kérdés

van egy fiu sokkal idosebb mint en es tok sokat beszelunk fbon meg en mindig erot adok nki meg megvigasztalom es tegnap elott szakitottak a bnojevel mert a bnoje csalta es azota becezget engem meg sziveket irunk egymasnak. es most meg bement a korhazba es tokre aggodok meg hianyzik :(

12/L



2015. máj. 17. 15:21
 1/6 anonim válasza:
Ha akartok valamit egymastol akk beszeljetek meg, de ha nem mered megkerdezni akk varj amig o lep. :)
2015. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oki :)
2015. máj. 17. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:

"van egy fiu sokkal idosebb mint en"

Mennyi az a sok?

2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. máj. 17. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyivel idősebb, akkor inkább szeretettel tekinthet rád..mint mondjuk egy kishugira és azért is becézget.

Szerintem.

2015. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ő nem tudja h én hany eves vok
2015. máj. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!