Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tudja, vagy mem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tudja, vagy mem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki tetszik nekem, mar 2 éve. Az utóbbi egy évben pedig már nagyon tetszett, nem mondanám, hogy szerelmes vagyok belé, de szeretem.

Az osztályban túl sok emberkének elmondtam. Nem érzem magam kínosan attól, h sokan tudják. Egyszer-egyszer el is hangzik, hogy XY meg én ... Nyilván mindíg elviccelem a dolgot, h persze, ő az életem szerelme, és csak ő kell nekem... Mindenki röhög és ennyiben marad a dolog.

Csak az a bajom, hogy nem tudom eldönteni, hogy tudja-e h tetszik nekem, vagy nem. Pl ő sose emlegeti, hogy a többiek mit mondanak. Egyszer -nagyon, nagyon, nagyon fárasztó - tornaóra után kb 5 en maradtunk a teremben, lefeküdtünk a matracokra. Mi egymás mellet feküdtünk, eléggé összebújva, és meg is csikizett egy párszor.

Több tanárunk azt hitte, hogy együtt vagyunk.

Most akkor mi van? Ha tudja, akkor valószínűleg nem feküdt volna mellém, nehogy félreértsem. De ha nem akkor miért olyan furcsa, amikor a többiek mondják, h XY meg én...

Szóval, ha lehet normális kommenteket írjatok!

15/L



2015. máj. 17. 17:26
 1/1 To7ka ***** válasza:

"De ha nem akkor miért olyan furcsa, amikor a többiek mondják, h XY meg én... " Egyáltalán nem írtad le, hogy furcsa lenne!!:) Pont, hogy nem törődik az egésszel, amit szuperül csinál. Ebben nincs semmi furcsa, itt kihagytál egy lényeges információt!!:)


A tudja vagy nem részre meg természetesen, de ez még nem minden 15 éves srácnál jelent bármit is... Biztos, hogy a fülébe jutott, de valószínűleg cukkolták vele, és nem tudja csak szivatás, vagy tényleg igaz. Hívd el bárhova, legyetek kettesben, és ahogy már több milliárd csinálta, szépen jöjjetek össze. Megállsz vele szemben a randin, megcsókoljátok egymást, szerintem bőven van elképzelésed, hogy működne!:) Nyiss Te, ha ő nem mer.

2015. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!