Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bejön neki egy másik lány is,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön neki egy másik lány is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon durván beleestem ebbe a srácba, és neki is bejövök, viszont egy másik csaj is...ő sokkal szebb nálam, (nem mintha csúnya lennék, de esküszöm ilyen szép lányt még nem láttam) és sosem tudnék vele versenyezni... Mit tegyek? Feladni nem akarom.

15/L


2015. máj. 16. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
gyorsan csapd le a kezéről a pasit
2015. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. Az a helyzet, hogy innentől kezdve nem rajtad múlik a dolog, bízz benne, hogy helyesen dönt:) sok sikert 17/f
2015. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem hogy ilyen esetbe az adott személy dönt, a versengés nagyon irritáló tud lenni, bár azért hízelgő is. Viszont azért meg figyelheted ez a lány hogy viselkedik vele, és ha nem nagyon töri magát akkor azért te bele adhatsz ezt azt, csak hogy meg mutasd figyelmes vagy vele szemben,oda adó meg gondoskodó, vagy ha kimondottan szeretnél neki örömet okozni vehetsz neki valamit. Nyilvánítsd ki a szereteted.
2015. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

00:11 -es vagyok.

Szóval a lényeg hogy ha az a lány szép is, vagy vannak neki más pozitív tulajdonságai neked is meg vannak a magad pozitív tulajdonságai amik biztosan eltérnek a másik lányétól. Fektess erre egy kis hangsúlyt, persze ne hivalkodóan, csak mutasd meg milyen is vagy te, és mennyire szereted. 21/L

2015. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!