Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menő, humoros, nagydumás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő, humoros, nagydumás csaj. TÉNYLEG bejön ez a pasiknak?

Figyelt kérdés

Mindenféle nagyképűség vagy füllentés nélkül mondhatom, hogy egy csinos, igényes és izgalmas, 28 éves nő vagyok. A srácokat, akikkel ismerkedem, mindig magával ragadja a humorom, az, hogy bármiről lehet velem egy jóízűt beszélgetni, hogy van bennem ötletesség, satöbbi, szóval cseppet sem vagyok egy unalmas, szürke egér. Ugyanakkor azt is érzik, hogy felelősségtudó, komoly kapcsolatra vágyó nő vagyok, nem szórakozni akarok, és csak azzal állok le, aki valóban megtetszik nekem.

Testiségek terén is rendben van minden, sőt... néha úgy látom, kicsit nehezen is bírnak velem, értsétek jól.. ;)

Nem viszek semmit túlzásba, nem akaszkodom rá arra, aki megtetszik, nem játszmázom, nem taktikázom (lehet, hogy pont ez a baj??), figyelek mindig arra, hogy kiegyenlített legyen az adok-kapok kérdés. Ami tetszik, azt szóvá teszem, megköszönöm, de nem áradozom és nem bámulom éhes tekintettel, rebegő szempillákkal a szívemet megdobogtató fiút.


És mégis... már évek óta, évek óta!! az megy, hogy valameddig kellek nekik (ez pár hét vagy pár hónap, rendes, minőségi időtöltéssel, tehát nem csak szex), és aztán rendre mindegyik szakít velem azzal, hogy minden szuper bennem, de egyszerűen nem érzik azt, amit kellene.


Mi lehet bennem, ami így elriasztja őket?

Tudni kell rólam, hogy én azért tényleg ezeket a "menőbb" srácokat kedvelem. Akiben nincsen egy alapszintű tökösség, jó szöveg, magabiztos kiállás, az nem tud megtetszeni. Főleg a jó szöveg, a humoros, kicsit "be nem áll a szája"-stílus az, ami engem nagyon megfog.


És arra gondoltam, talán mivel én is ilyen vagyok, egy kicsit ez a "két dudás egy csárdában"-szindróma léphet fel. Hogy az oké, hogy nekem ez a menőség jön be, de az ilyen menő srácoknak nem menő csaj kell! Hanem egy kicsit báránylelkűbb, szerénykébb, aki mellett érvényesülni tudnak, s kvázi ezért szeretnek bele a lányba, amiatt, ahogyan őmellette érzik magukat: a tökös srác, aki nem azt akarja érezni, hogy a barátnője is ugyanolyan tökös meg jó szövegű, és wow, mennyire egy szinten vagyunk ebben - hanem azt, hogy a barátnője felnéz rá a tökössége miatt, hogy ő a tökösségével valami pluszt ad a lánynak, elvarázsolja őt.


Mit gondoltok?



2015. máj. 13. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez tetszik, van akinek amaz. Nemrég voltam bulizni, ott volt egy srác akinek a barátnője szintén elég "nagyszájú, tökös csaj", de nekem nagyon nem volt szimpatikus. Nekem azok a nők tetszenek akik egyben nőiesek, de mégsem pityergik el magukat minden apróságon, és lehet velük romantikázni is.
2015. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Én erre csak annyit tudok írni,hogy üdvözöllek a klubban!Ugyanannyi idős vagyok,mint te,és dettó ugyanezeket érzem.Próbálok csinos lenni,megfelelni.Próbálom lazán kezelni a dolgokat,amit kell,komolyan venni.Mégis rendszerint a pofára esés jön.Pont ezért nem is köteleztem el magam már lassan egy éve,jelentkezők pedig lennének,de aki megfogott annó,abban nagyot csalódtam,aki meg jönne,az nem az,akire vágyom.Vagy ha tényleg érdekel valaki,azt úgyis elveszítem.Mindez számomra is egy nagy rejtély,de nem adom fel.Nyilván téged sem abból a fából faragtak,szóval hajrá!!! :-)))
2015. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen, tökéletesen ez van velem is. Aki engem megfog, annak nem kellek egy idő után. Aki semmit nem mozgat meg bennem, az meg teper, sokszor alig tudom levakarni - volt már több is, aki szinte megrögzött módon keresett és futott utánam, már ijesztő módon.

De nekem nem egy, hanem már 4 éve ez megy!!


Az első választ is köszönöm, elgondolkodtató. Vajon hogyan vehetnék vissza, hogyan válhatnék jámbor lelkűbb, törékeny kiscicává...

2015. máj. 13. 10:20
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez így oké, de nem mindegy, hogy milyen formában adod elő.


Abban igazad van, hogy sokaknak a "báránylélek" kell, olyan, aki mellett férfinak érezhetik magukat, mert egyébként egy ilyen nőt nem tudnak kezelni, de azért vannak sokan, akik meg tudnak, és értékelnének.


Ha egyébként a kapcsolatokkal nem kompatibilis (ha van ilyen) tulajdonságaidat kiküszöbölöd, akkor nem lesz probléma.


Túl komplex a kérdés ahhoz, hogy erre most normálisan válaszolni lehessen.

2015. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem benned van. Nekem ez amit írtál még be is jön. Szeretem, ha egy nő tudja mit akar és el is meri venni azt ami jár neki. A szürke kislányt játszó prűd csajoktól már borsódzik a hátam. Szerintem jó nő lehetsz. :)
2015. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez az egész "menő" nem menő fogalom és jellemzés gimis szint egy 28 évestől nekem furcsa. No mindegy, lehet csak nem volt szerencséd, lehet van valami jellemhibád amire még nem jöttél rá.
2015. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az lehet a gond,hogy nálad nem keveredik a vagányság a nőiességgel.Nem külsőleg értem.Szeretik érezni néha a férfiak,hogy ők az erősebbek,tudnak neked segíteni valamiben,felnézel rájuk valamilyen szinten.És ez nem azt jelenti hogy úgy nézel rá mint egy Istenre,de megdicséred néha,stb,ez nem nyálasság.Én is laza vagyok,néha túlságosan is,meg határozott,stb,de van egy bújós,dorombolós,cicás oldalam is,és ha éppen gyenge vagyok,kimutatom azt is,ettől nem leszek kevesebb a másik szemében.Illetve nem tudom mennyit szoktál kedveskedni egy kapcsolatban,de sokat számítanak az apró dolgok is(kedvenc kajája készítése,egy kedves sms,stb).Legyenek meg néha a klasszikus szerepek,a nő legyen nő,a férfi meg férfi.
2015. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, figyelek erre is, a nőies kedveskedésre, bújásra, kedvenc kaja, sőt rendesen, verbálisan is kifejezem, ha valamit vonzónak találok a másikban - persze csak néha-néha, hogy ne legyen ez túl sok.

DE lehet, hogy ebből a részből kéne még több. Hogy kicsit túl ritka, amikor ilyen vagyok.

2015. máj. 13. 10:33
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy ők nem erzik magukat eleg jonak hozzad miutan kicsit jobban megismernek, es nem akarjak, hogy az a kep, amit kialakitottak pozitiv erteemben magukrol nalad az elejen, szertefoszoljon benned. Megijednek a helyzettol, hogy van egy no, akit mas szinten kell kezelni, mint a tobbit, mert kiugroan ertelmes, humoros, es meg felelossegteljes is? Ez megzavarhatja oket, es mivel a nok nagy resze nem ilyen, elkezdik azt hinni, hogy ez tuti valami atveres lehet. Majd emiatt szepen elkezdik magukban leepiteni az irantad taplalt erzeseket, es tudatositjak, hogy nem erdemelnek meg. Ez viszont mar koros onertekeles kovetkezmenye. Annyit tudsz tenni, hogy ne mutasd meg mar az elejen minden eros tulajdonsagodat, eles eszusegedet, humorodat, hanem csak fokozatosan epitsd fel magad a masik szemeben, hogy ne erezze magat kevesnek.
2015. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Egy menő srác miért akarna komoly kapcsolatot?

Ideig-óráig jó neki is utána megun. Majd ha 30-35 éves lesz akkor esetleg, de addig kiélheti magát főleg ha ez a célja.

2015. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!