Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk, egy osztályba járunk szept. óta, azóta legjobb barátnők vagyunk. Én azért is választottam őt legjobb barátnőnek, mert nagyon aranyos, kedves volt meg minden, de masapság eléggé megváltozott, ami engem nagyon idegesít.


Szóval, nem is tudom a legjobb szót, de olyan "lekezelően" viselkedik velem. pl. amikor kimegyünk a mosdóba, ő kezet mos és lefröcsköl (egyébként ez elég gyerekes egy tulajdonság), de szinte mindig, hiába szólok neki vagy órán összefirkálja a karom. Aztán van, hogy a buszmegállóba az igazolványtartójával megüti az arcom, vagy épp a hajamat csapkodja. Nagyon hamar megsértődik ha bármi olyant mondok ami sértő, még akkor is ha hülyeségből. Általában mindig az van amit ő akar, és alig ha az amit én. Ha kint vagyunk a folyosón és többen is kijönnek az osztályból a lányok és 3-4-en beszélgetnek akkor mindig mondja,hogy menjünk arrébb. Olyan mint ha ő akarna kettőnk közül a középpontban lenni ("ki ha én nem") és olyan,mint ha ő lenne a "főnök" és meg aki megy utána.

Miért van ez és mit csináljak?

14/l



2015. ápr. 16. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, a végén 15/l*
2015. ápr. 16. 20:24
 2/4 anonim válasza:

Mindenki valtozik es lehet hogy nem a legjobb iranyban. Lehet valaminek a hatasara viselkedik igy ezt nem lehet tudni. Probalj beszelgetni vele errol hatha jobb lesz.:) De semmikepp ne hagyd hogy fonokoskodjon.

15/l

2015. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha tudod, akkor beszéld meg vele vagy próbálj neki szólni ha nem hagyja abba akkor néha néha hagyd ott, hidd el észre fogja magát venni előbb utóbb. Az is segítene ha nem csak te szólnál neki hanem mondjuk még egy lány aki közel áll hozzá szerintem akkor is le fog neki esni, hogy ha már többen szólnak akkor tényleg nincs minden rendben.
2015. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. Hát más nem igazán tudna neki szólni mert az osztályban hát ugymond neki sem és nekem sincs kettőnk mellett még olyan jó barátunk. Viszont sulin kívül vannak. De velük nem tudok beszélni.
2015. ápr. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!