Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam valahogy elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badgirl1808 kérdése:

Megpróbáljam valahogy elfelejteni vagy továbbra is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Komolyabb válaszokat várnék :) köszönöm
2011. nov. 2. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha legalább egy hónapja nem jelentkezett, akkor felejtsd el!

Egy hónapig érdemes várni valakire, aztán felejtős!

2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha leirnad hogy mi történt akkor talán tudnek segiteni vagyis tanácsokat adni:)
2011. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok ezelőtt volt nekem egy 6éves kapcsolatom amiben elég sok mindenen keresztül mentem. Nyár elején megismerkedtem egy külföldi sráccal aki pont itt lakott tőlem nem messze ugyanis ide igazolt focizni. Első találkozásunkkor jól éreztük magunkat egymással én barátként kezeltem őt. Utána rájöttem h ő többet is szeretne de már az első pillanattól észrevettem szimpatikus vagyok neki :) Ezek után mindennap rámírt hogy találkozzunk metz nagyon hiányzok neki szinte mindennap együtt aludtunk :) Volt olyan esez h ment fel vásárolni Pestre egy napra és képes volt hozzám lejönni este 23:00kor hogy lásson engem mielőtt elmegy. A homlokomat csókolta és kezdtem úgy érezni szeret engem. Éjszaka úgy aludtunk el hogy szorosan magához húzott....reggel arra ébredtem h néz engem...minden ölelése,pillantása,simogatása felül múlta a szeretlek szót...ilyet még sohasem éreztem...mikor mentünk északa sétálni fogta a kezem ölelgetett sohasem hagyta hogy összevesszünk mégha ő volt a hibás akkor is ő kért elnézést. Egy szóval tökéletes ő is és azok az idők még itt volt. 3hónapig voltunk mondhatni "együtt". Ezután hazament szünetre külföldre. Közben kiderült nem jön már vissza mert nem fizették ki jó ideje..miután elment akkor jöttem rá h szeretem és nem tudok nélküle élni.Mikor itt volt nem mertem szeretni féltem egy újabb csalódástól :( Azóta beszélgetünk neten sosem telt el egy olyan nap h ne beszéljünk azt mondta nekem h hiányzok neki és addig éljük az életünket még nem jön vissza. De ki tudja valaha visszajön-e?! Én bevallottam neki azt amit érzek iránta mondtam nagyon fáj...ő mondta h sajnálja és nem szeretné ha fájna nekem,hiányzok neki mindig gondol rám. Én nagyon szenvedek azóta ez több mint szerelem ő más mint a többi...nehéz szavakkal kifejezni. Neki barátnője van akit szeret elvileg mert azzal a lánnyal járt azelőtt is mielőtt magyarországra jött. Mostanába alig beszélgetünk volt h 16 nap után is én írtam rá. Mit tegyek ?:(( felejteni nem tudom :((( nem megy lassan beleőrülök :(((
2011. nov. 2. 15:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Már ez az 5.hónapja hogy elment és napról napra erősebbek az érzelmeim iránta...azt hiszem kezdek megőrülni :( a tükörbe beszélek magamhoz hogy visszajön minden rendben lesz és mikor rájövök mit csináltam meglepődök...minden lefekvés előtt sírás :(( kikészültem teljesen csak RÁ tudok gondolni :(( más férfiak nem is érdekelnek még a szex sem hiányzik azóta nem tudok megkívánni senkit sem :( nagyon rossz érzés :(
2011. nov. 2. 15:50
 5/9 anonim válasza:
Én is hasonló szituba vagyok mint te és rémes!!!!
2011. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen az rettentően rossz és nem tudom mit csináljak :(
2011. nov. 3. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt azóta? Visszajött a srác? Vagy sikerült kiverned a fejedből?

2012. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

kérdező

hogy próbáld meg elfelejteni? vagy továbbra is reménykedj?

egyiket se tedd - találj jobbat

ha nem tett depresszióssá a hiánya, akkor van olyan aki sokkal-sokkal jobb számodra

ha depresszióssá tett... akkor komoly a veszteség, de akkor is keress

mert aki keres az talál

2014. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Nagyon sajnálom ami veled történt,ez tényleg szörnyű érzés lehet/lehetett:( Remélem most már sokkal jobban vagy és azt szeretném kérdezni hogy visszajött-e már a fiú vagy mi történt veletek?Én ebben a helyzetben mindenféleképpen tartanám a kapcsolatot neten és mindig próbálnék valamilyen színt vinni bele nehogy ellaposodjon vagy hogy ő elfelejtsen.Persze nem lehet azt sem csinálni hogy egész nap a gép előtt ülsz és csak erre vársz mert az életet élni kell tovább,de én úgy vagyok vele hogy a remény hal meg utoljára,sosem szabad feladni ha még látod hogy érdemes rá várni.Ha nem, akkor sajnos marad a fájdalmas valóság de valahogy tovább kell lépni.Igaz nem lesz könnyű és elég fájdalmas,tudom mit érzel:( Jelenleg ugyanígy vagyok,van egy személy aki mindennél fontosabb számomra de már csak ő maradt és nem tudnék nélküle élni,épp ezért én is próbálok vigyázni rá nehogy elvesszen,viszont sosem szabad annyira függni valakitől érzelmileg hogy teljesen tönkretegyen mert abból nagyon nehéz kimászni.Ilyenkor nagy szükség van a barátokra mert a barátság az ami végképp megmarad,persze kivételek mindig vannak,de a barátság egy biztos kapcsolat ami nem csak fellángoláson alapul hanem magán a bizalmon az átélt élményeken,de a szerelem sokszor ingatag és szeszélyes is lehet.Persze vannak kivételek,van olyan szerelem ami mély érzéseken,bizalmon és erős szereteten alapul,az is igaz hogy a szerelem egy nagyon gyönyörű érzés és ez egy másfajta kötődés,sőt lehet nagyon mély ami szintén lehet biztos,amikor tényleg egy olyan embert találsz aki sosem hagy el,mindig ott van,bármit megtenne érted,ez több mint szerelem,ez mély kötődés szerelmes érzésekkel átitatva ami ritka de ha megtalálod tényleg tartós.Viszont sajnos van ami elmúlik.Szép élményeket élhettetek meg de ez a múlt és most csak azt tudod jobbá tenni ami a jelenben van.Persze a múltat sosem lehet teljesen kizárni mert ebből épül fel ami jelenleg van de nem kell hogy marcangold magad amiatt amiről nem tehetsz.Egy biztos.:A barátok rettentően fontosak.Fontos hogy legyen legalább egy olyan ember akire számíthatsz és akiben bízhatsz mert a barátság lehet örök és szikla szilárd míg a szerelem kérdéses.Meríts a barátaidból erőt,gondolj arra milyen csodás emberekkel vagy körülvéve és hogy ők ott vannak neked mert amíg vannak barátaid és családod nem vagy egyedül.Engem a barátaim mentettek meg sok bizonytalan helyzetben.Nagyon meg kell őket becsülni.Próbálj meg reménykedve élni a jelenben,ne hagyd hogy a múltad visszatartson hanem meríts valahogy erőt belőle,a rossz élményeket pedig próbáld elfelejteni,ismerj meg új embereket és keress, mert aki keres az talál és ha nem is most, később biztos jobb lesz mert minden rossz után történik valami jó.Mindenből lehet tanulni.Reménykedj hogy sokkal jobb idők jönnek,beszélgess vele és élj mindenképp.Gondolj arra hogy milyen szép volt és hogy milyen szerencsés ember vagy mert megélhetted azt a sok szépet vele,és ha akkor ilyen szerencsés voltál a jövőben is az leszel csak küzdeni kell és erősnek maradni,próbálni.Szurkolok neked:)Kitartás!

Igaz már eltelt egy kis idő azóta de muszáj volt kiírnom,mert lehet később tudsz belőle meríteni:)

2016. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!