Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljam inkább elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam inkább elfelejteni, vagy azért ne adjam még fel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már egy éve ismerjük egymást, barátok vagyunk, de nekem sajnos megtetszett egy ideje. Mivel nem szeretnék belerombolni a barátságba, és szeretném ha jóban maradnánk elhatároztam hogy eltitkolom, de sokszor nagyon nehéz, és nagyon fáj, hogy mindig csak a háttérben maradok és várom hogy elfelejtsem. Szerintetek lehetséges olyan, hogy ennyi idejű ismeretség után egyszer csak legyen majd nála esélyem, és lányként is észrevegyen? Vagy adjam fel örökre, és inkább tűrjem megint, hogy viszonzatlanok az érzéseim? (mindig azok voltak eddig, és már 20 éves vagyok. Sajnos lassan felejtek, ezért elég sok idő lenne, de tudnom kell, hogy érdemes-e tovább kínozni magam, vagy ennyi idő után már fölösleges, mert ha valaha lett is volna esélyem nála, az már előbb kiderült volna...)
2012. jan. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele,de szerintem a barátság fontosabb...és ezért nincsenek fiú-lány barátságok,kivéve,ha a lány ronda

ha összejönnétek,aztán szakítanátok,utána már nem lenne ugyanolyan a barátságotok,sőt lehet,hogy el is felejtene

2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az irásodban benne is van a válasz...ennyi idő után igen kiderült volna így csak magadat gyötröd ezzel
2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megmondod neki akkor a barátságát is elveszted!Tudom ugyan ebben a cipőben jártam.De én voltam olyan marha,hogy elmondtam neki.Azóta nem is beszélünk,pedig a legjobb barátom volt.Máig hiányzik a barátsága!
2012. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem lett sokkal jobb kedvem, de a válaszokat köszönöm =( Én is nagyon sokszor jutok arra, hogy a barátságot nem érné meg kockáztatni, de másrészt nagyon nehezen bírom ki. Fáj hogy titkolnom kell, kb. mint valami szégyellnivaló rossz tettet, és fáj hogy ennyi idősen még mindig ott tartok, hogy soha nem mertem lépni és soha nem vettek észre mint lányt, mindig csak mint barátot, pedig nem vagyok csúnya rengeteg ember szerint sem, sőt sok lány még irigyli is az alakomat, arcomat, stb. Szóval nagyon nagyok a kétségeim, hogy mit tegyek. Szívesen várnék még néhány választ, hátha valakinek más tapasztalata is van hasonló helyzetekről =(
2012. jan. 7. 23:39
 5/5 Kussmok válasza:
Szóval csak annyit h ha egész életedben azon akarsz rágódni h mi lett volna ha akkor bevallod neki h mit érzel akkor nyugodtan hallgasd el előle ,és nézd végig ahogy a lányok körüllengik te meg majd mosolyogsz h milyen jó nekik. Ha okosan csinálod akkor képes vagy úgy megmondani neki h ha mégsem akar tőled többet mint barátság akkor is megmaradtok annak.
2012. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!