Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A pasik érzelmeit az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik érzelmeit az első csók indítja be?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem úgylátszik nem akar senki.. :D f
2015. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem. Van amikor az veszi el az érzelmeit mert előtte szerette de a csókkal kiábrándult belőle. A másik eset hogy teljesen ráerősít az amúgy is erős érzelmekre. Ez a legritkább eset ami a kérdésben szerepel.
2015. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy adott személlyel való első csókra vagy a legelsőre gondolsz?
2015. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy adott személlyel, a legelső :D
2015. máj. 19. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán változtat semmin :) ha előtte is szerette utána is fogja max jobban
2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagyis még is hat valahogy a csók a fiúkra?
2015. máj. 19. 17:11
 7/12 anonim válasza:
hat rájuk ;) csak jó időbe, jó helyen, ügyesen kell csinálni ;)
2015. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is az indítja be, de jót emel az érzelmek szintjén, az biztos.
2015. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előtte indulnak be, csak nem mindig lehet észrevenni. Az érzelmek nagy része elgyengíti az embert, a gyenge meghal, és csak az erős élhet túl.
2015. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg egy lánynak 48 óra kell hogy valakibe beleszeressen, egy fiúnak elég egy perc is... legalább is ezt mondják, többek között biológus ismerősöm is, és bár a női félről nem tudom igaz-e, de férfi részről igaz, az a csók csak hab a tortán, nem sokat változtat, de egy érzelmes, kedves srácnak sokat jelenthet!
2015. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!