Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók élmények?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók élmények?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt, hogyan éltétek meg, mit jelentett az a személy akivel történt?

2015. máj. 17. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt :( 16/f
2015. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem volt :/
2015. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy buliban pár hete. A lányt nem ismertem előtte. Igazából nem így képzeltem, sőt.
2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Teraszon, nagy élmény volt, attól kaptam akinek odaadtam maga és akivel ma is együtt vagyok.

18/L

2015. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Egy olyan személytől kaptam akit akkor nagyon szerettem és akkor tetszett ahogy csókol 2hónapig jártunk azóta sok fiúval smároltam és rájöttem hogy ő nagyon béna volt. :DD
2015. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem volt jó.

Én nem tudom élvezni a csókot, olyan semmilyen...

2015. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Első csók élményem nem volt valami nagy szám, rovid volt a kapcsolat is, de a legjobb fél éve történt, suliból egy csajjal találkozgattunk, kavartunk úgymond, elmentünk fürdőbe, a fedetlen melegvízben voltunk, mivel tél volt már besötétedett az ég. Két órán keresztül csak beszelgettunk es csondben osszeolelkezve a medenceben ultunk, este 7 fele történt meg a csók. A medence szelen a vizben levo uloken ultem, ő az ölemben, és ölelkeztünk, majd megharaptam a nyakát, adtam rá egy puszit, majd az arca szélére, majd a pofija közepére, majd egyet kozelebb a szájához, ami hozzáért a szája széléhez, majd egy pillanat szunet, minden csondes, az ido lelassul, csak azt lattam hkgy odafordult, es tudtam hogy ez a megfelelő alkalom, ő is tudta, és megcsókoltuk egymást :) Annyira hirtelen jött, a testemmel kb leblokkoltam, egyik kezemmel a derekat fogtam, masik kezem pedig a vizben volt, pedig az arcat kellett volna fognom :) így visszagondolva nagyon béna voltam :'D de nem számít :) végül nem jöttünk össze, de ma már nem is bánom, sokan mondták (így utólag is) hogy nem illünk össze, vegulis így visszagondolva.. Igazuk volt :)
2015. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok az egyetlen aki nem dobott hátast az elsőtől!! :DD Vagy a fiú volt nagyon béna, vagy én, nem tudom, de elég nagy csalódás volt...
2015. máj. 17. 22:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Visszagondolva nem volt nagy cucc az elso igazi csokom 7.-ben volt es semmit nem jelentett
2015. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az enyem , mienk pontosabban szep volt. Setaltunk kez a kezben egy csillagos este egy szep parkban en adtam neki egy szajra puszit o meg elkapott a derekamnal magahoz rantott es megcsokolt :) kicsit ugyetlenek voltunk de igy vissza gondolva nagyon jo es romantikus volt :)

18/L

2015. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!