Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha volt egy barátom két éve és még mindig simán igent mondanék mert nagyon tetszik még mindig akkor mit kéne tennem hogy elfelejtsm mert nincs nála esélyem. Egyáltalán ez normális?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, szexhiányod van.
2015. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, magadból indulsz ki, vagy Ennyire sötét vagy?

2 év után is ugyanazért az emberért vágyakozni qwárara nem a szexhiány jele...

2015. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ezzel a problémával küzdöttem én is. Több,mint 2 évig vártam rá,hát ha belátja,mit veszített,de nem így történt.Mostanra viszont bele untam és találtam mást,akivel jól alakulnak a dolgaim. :)Minden fejben dől el,hogy mennyire akarod magad mögött hagyni a múltat. Java részt akarat kérdése. :D Sajnos ez olyan,hogy addig nehezebb túllépni az exen,ameddig te nem akarod és nem találsz mást,aki talán még nála is jobb,jobban megérdemel téged és igazán tudsz szeretni. Talán ismerkedned kéne,hát ha találsz egy tőle sokkal jobbat! ;)Minden okkal történik,ezt ne feledd..! 18/L
2015. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!