Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány és versekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és versekkel szeretném megszerezni szerintetek milyenek verseim? Kicsit izgulok mert 3 évvel idősebb ti őrölnétek egy ilyen versnek?

Figyelt kérdés

ÚGY SZERETNÉK......

Úgy szeretnék veled lenni s

szép orcádon rózsa lenni

2 szemed fényeként nap mint nap tündökölni

puha ajkad gyümölcseként hosszan lógni s

két karodban elhervadni.


TŐLED/REMÉNY

Tőled lesz színes e föld s

e világ

tőled lesz élet s boldogság

tőled lesz remény mely ha kell elkísér

s tőled lesz szerelem melynek minden cseppje él

s remél.


NEKED ÉS NEKEM

Neked csak egy szimpla óra

nekem napom tetőpontja

hisz láthatom orcád nap mint nap kivirulva.

Neked csak egy mosoly

nékem az élet melyet ha ápolsz és óvsz elkísér majd téged.

Neked csak egy pillantás

számomra egy bomba mely ha felrobban szívem gátját zúza romra s e gát nélkül érzelmek ezrei kelnek most vándorútra.


KERTED VIRÁGA


Ó bár lennék virág

kerted közepén

Nékem nem kéne napfény

elélnék mosolyod melegén

nem kéne víz se

ha élhetnék szíved mezején s

lelkem táplálnád szíved csermelyén.


Sén, én virágot bontanék

gondozó kezedért mely ha kell óvsz s

rendezed virágom tengerét.


S midőn szirmaim lehulltak

te fognád a kezem s mint

gondos kertész a menyben élnél velem.


PORTRÉ

Szívem tengerén járván

magad is láthatod, ha

szívem vizébe nézel csak egy kép van ott

s e kép

melyet szívem őriz mint egy 7 pecsétes titok

nem más mint egy portré melyen az arcod ragyog.


2015. máj. 19. 23:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mekkora műveletlen idióta vagy már te utolsó(a 33% is bizonyítja). A verseket csak a kövérek és csúnyák szeretik? Nemtudom hány éves lehetsz de tuti 13alatt. Vagy ha idősebb vagy, akkor egy gazdag, de undorítóan ronda pasi akinek csak a pénzére mennek, de mindenképp egy primitív és tudatlan ember. Úgy írtad,a "te korosztályod". Ebből azt veszem le h nem a tiéd, akkor mégis honnan tudod hogy mit szeretnek? Elárulom(a legtöbb ember logikával rájön, de neked látom nem megy) nem külsőtől függ,hogy valaki szereti a verseket vagy nem, hanem műveltségtől. Nyilván a mai tinipi***k nem értékelnék mert meg sem értenék, csakhogy vannak még értelmes lányok! Akik akkor is értékelik, ha nem Ady szintű egy vers. Egyébkén akik lemondták ezeket a verseket, feleannyira jót sem tudnának írni szerintem(ha igazi költőkkel állunk szemben akkor bocsánat). Szerintem nyugodtan add oda a verseket, ha nem értékeli akkor nem elég értelmes ahhoz,hogy veled legyen.
2015. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 elsehiszed ***** válasza:
Hát haverom bemutatom neked a csúnya valóságot, te szombat délután oda adod neki a verest te leszel az aranyos srác. Aztán este valaki leszopatja a buliban. :D És ez nem vezethető vissza valami traumára engem még sosem csaltak meg. De velem csaltak már sokszor és ez így van papa... bocs. 20/F
2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, lány, én szeretem a verseket tanulok is irodalmat de ha én kapnám rettentően nyálasnak tartanám :D bár én többre értékelem a tetteket a szavaknál, szóval ezért se jönne be annyira :) (számokat betűvel!)
2015. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Először az írásaidról: Noha versnek egyiket sem nevezném, egyik-másikban látok fantáziát. Talán érdemes lenne belemélyedned ilyen irányú tanulmányokba a későbbiekben.

Ami a csajt illeti, nem hiszem, hogy egy 21 éves lánynak bejön az ilyen stílus. Ők a felnőtt pasikat szeretik inkább, és egy felnőtt férfi nem a szavakról, hanem a tettekről ismerszik meg.

2015. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én bármilyen művészeti ágba tartozó bármilyen selejtes vallomásnak örülnék, hát még ennek :D
2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nagyon kis aranyos versek.....de nekem nem jönnek be az "érzelgős" srácok.Inkább legyél határozott, főleg,hogy idősebb a lány...

Bár nem ismerem,így nem tudom neki tetszene-e. Nekem nem,bocsi

2015. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az érzelgős miért nem lehet határozott? 15(hetero)/F
2015. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!