Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csúnya fiú vagyok, egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú vagyok, egy csaj állítólag szeret, de jól sejtem, hogy azért célozgat rá, hogy mennyi fiút utasított már el miattam, mert valójában más fiúra vágyik?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy szakítok a csajjal, mert amúgy meg ő fogja meglépni ha én nem teszem.

2015. máj. 20. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
valójában az önbizalmadat akarja ezzel növelni, lám mennyi lovag távozott lógó orral, te vagy az igazi. Butaság ez a "csúnyafiúság".. Legyél ápolt, tiszta, rendes, lovagias, megértő, figyelmes, a beszéded, a szavad értelmes, tiszta, igaz - és a lábad előtt hever a világ. A kiszemelt kislány is.
2015. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jol erted. Ezzel azt probalja tudtodra adni higy o teged szeret ugy ahogy vagy es senki mas nem kell neki csak te :)

18/L

2015. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ebből szakítás lesz hamarosan. De talán ez lesz a legjobb, én csúnya ő szép, nem illünk össze.
2015. máj. 20. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeségeket beszélsz!Azt akarja tudtodra adni, hogy minden ellenére téged választott. Egyébként ezen kívül, miből érzed még hogy szakítani akar veled? Nem úgy csókol, nem úgy ölel meg, ahogy a kezdetekben? Távolságtartóbb lett? Kevesebbet találkoztok? Hidd el, ha egy csaj szakítani akar, nem ilyen dumával teszi, amit te írtál. Egyébként meg ne képzelegj! mennyire őszinte a ti kapcsolatotok, ha nem mered megkérdezni tőle, hogy mit akar ezzel mondani.
2015. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakítani akarsz mert fel o fog..

Agyhalott.......

2015. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pepe98 válasza:
Ne haragudj, de te hülye vagy. :D Ha egy lány azt mondja, hogy mennyi fiút elutasított miattad, akkor az azért van, mert TÉGED akar. Nyilván alacsony az önbizalmad, ezt próbálná növelni ezzel a kijelentéssel...
2015. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!