Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van, hogy a legtöbb csaj csúnyának tart állítólag, mégis volt már, hogy egy nagyon szép csaj úgy nézett, mintha tetszenék neki? Vagy ez csak félreértés lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni miért van az, hogy bár a legtöbb csaj mintha észre se venne átnézne rajtam, néha azért összefut a tekintetem pár csajjal és többnyire pont a szépekkel. Volt olyna, hogy szabályosan bámulta a tekintetem a csaj, folyton szemezett velem, ha közénk állt valaki úgy állt hogy újra szemezhessem velem a buszon. Most lehet én értem félre, de nem fura ez, ha olyan sok ember, csaj szerint főleg csúnya vagyok? Én biztos nem szemeznék tartósan olyannal, aki nem tetszik. Vagy lehet csak félreértem és csak azért szemez némelyik csaj velem, mert annyira csúnya vagyok, hogy azt muszáj megbámulniuk?

2015. máj. 4. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, senki se az, mindenkinek nem jöhet be az ember.
2015. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hehe :D

Én is csúnya vagyok sok lány szerint, mégis van egy, aki nem így gondolta :)

Ő mostmár a barátnőm :)


Szóval ne hidd h csúnya vagy, attól h egy lány szép, még bejöhetsz neki :)

2015. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marko polo ***** válasza:
Ezt neked mondták hogy csúnya vagy? Ha Mondták, akkor el ne hidd... Ezt azok a lányok mondják akinek pont tetszel..
2015. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel. Amúgy szerintem az a hozzánk hasonló srácok baja, hogy nem vagyunk alfahímek, akire 100 nőből 95 azonnal csöpög. Ezer nőből talán egy-két példánynak jövünk be, és ugyebár így eleve lépéshátrányból kezdünk egy nőnél az alfahímekhez képest. Vagy fene tudja...
2015. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi barátunk nem easy-n játszuk az élet játékát, hanem hardcore-on, ez a nagy büdös helyzet.
2015. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindig megaláznak,kinevetnek,de nem érdekel már.Velem is néha szemezget 1-2 csaj,de el sem tudom képzelni,hogy tetszenék nekik,szóval biztosan azért néznek ők is,mert nyomoréknak néznek szintén...

Már megszoktam,de figyelembe sem veszem őket.Azt hisznek,amit akarnak.

2015. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egyfolytában vizslatsz valakit, előbb-utóbb észre fogja venni, és nézi majd hogy mit nézel, meg h. nézed-e még :D
2015. máj. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és milyen nálad a szép? mert lehet hogy nálunk az csúnya
2015. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!