Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csokomat keresem újra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PeaWay kérdése:

Első csokomat keresem újra, de nem találom. Előfordulhat, hogy még (2év elteltével) mindig őt szeretem? Többi lent

Figyelt kérdés
Az első csokom nagyon jó volt.Tényleg pillangókat éreztem a hasamban.A srácba fülig bele voltam esve.De nem lett semmi(nagy szív fájdalmamra...) Azóta 3sráccal csókolóztam,de egyiknél se éreztem semmit.Ez azt jelenti, hogy még mindig az első srácot szeretem,vagy azt, hogy kiégtem vagy esetleg az elmúlt 2 évben érzelmileg kihaltam?Azóta azt az érzést keresem de nem találom sehol.Annak az érzésnek a rabja lettem...ha esetleg azzal a sráccal megint csókolóznék érezném ugyan azt?Vagy már nem?

2015. máj. 21. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hát igen ezt több dologgal is lehet magyarázni ha vártad az első csókot akkor az azért volt ilyen jó érzés és mivel az volt az első azt már nem lehet kárpótolni egy könnyen
2015. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát azt az érzést már nem nagyon találhatom meg?még az első srácnál se? Amúgy ha te a pároddal csokolózol érzel valami különlegeset?vagy minden csókodnál ugyanúgy szinte semmit?
2015. máj. 21. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első csók attól első csók Kedves Kérdező, hogy az az első. Ha cak nem születsz újjá, még egy első csók nem lesz. De ettől függetlenül lehet hogy fogsz jobbat, vagy rosszabbat kapni az életben. Akármelyik jön is, z első az első lesz és minden csókot ahhoz fogsz hasonlítani.

Száz szónak is egy a vége, nem az elsőt keresd újra, hanem keresd az újat, ami legalább olyan, vagy csak kicsit rosszabb, vagy jobb.

2015. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a párotokkal csókolóztok éreztek valami jót?
2015. máj. 21. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
én minden csókunknál érek valamit valami jót és ez az érzés összeszorítja a gyomrom
2015. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha azzal csókolózol vagy akárcsak megérinted bárhol a meztelen bőrét (nem kell elkalandozni) akkor azt érzed, hogy kívánod, azt hogy szükséged van rá.

Ha ez az érzés nincs, akkor valamiért nem működik a kémia kettőtök között.

Ha pedig olyannal teszed mindezt akivel a kémia is működik és még érzelmileg is kötődsz hozzá, akkor olyat fogsz érezni ami mindent elfelejtet veled addig amíg tart, utána meg majd hiányzik.

2015. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotok!

Ha nem érzek szinte semmit olyankor akkor nem működik a kémia,és attól lehet azt az illetőt szeretni vagy szerelmesnek lenni belé?(elnézést a furcsa kérdésért csal kétségbe vagyok esve és választ nem találok ezekre...)

2015. máj. 21. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. Attól hogy valamiért nem száll le a rózsaszín köd, még szeretheted, kedvelheted.

A szerelem és a szeretet nem egy és ugyanaz az.

A szeretet a két ember közötti bizalom, és feltétel nélküli elfogadás. A szerelem meg a szeretet megspékelve a csőlátással, amikor más nincs csak ő.

Amikor azt írom, hogy nem működik a kémia az csak annyit jelent, hogy bár vonsz, szereted, ragaszkodsz hozzá, de rajta kívül létezik a világ körülötted.


Egyébként pedig ha megnyugtat a gondolat állítólag kimutatták azt hogy az emberek 90% maximum egyszer vagy kétszer lesz szerelmes életében, sokan egyszer sem azzal a vak hittel. Viszont a tartós párkapcsolatok több mint háromnegyede nem szerelem, hanem lassan szeretet és az összeszokás következménye.

2015. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* Lassan kialakult szeretett...
2015. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!