Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás után,2-3 óra...

Hajvasalás után,2-3 óra elteltével már nem látszik annyira, hogy ki van vasalva a hajam, és kezd hullámosodni. Ez ellen mit tegyek? A hajlakkot nem szeretem mert folyton összeragad tőle a hajam!

Figyelt kérdés
És esetleg (hővédőn kívül) valami más tipp hogy ne roncsoljam annyira a hajam a hajvasalóval?:)

2012. aug. 30. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg használni hajegyenesítő 'ne öblítsd ki' balzsamot, nekem valamennyit segít a hülyén hullámos hajamon. :)
2012. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt ajánlom:

[link]

2012. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vasalom a hajam, csak egyenesre szárítom. Pár fújás, és még másnap is egyenes a hajam.

Az ára kicsit borsos, vmivel 1500 Ft alatt van, azt hiszem.

De nagyon sokáig elég. 5 hónapja használom a hátközépig érő hajamra, és alig hiányzik belőle.

2012. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) És ez a L'oreal-os termék DM-ben kapható? Esetleg Rossman? :)
2012. aug. 30. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémet a Dm-ben vettem. :)
2012. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kallos kjmn hővédő hajvasaló permetet használok és azt vettem észre, hogy nemcsak védi a hajam, tovább is marad egyenes a hajam, amikor ezt használom. Úgy szoktam csinálni, hogy hajmosás után a törölközőszáraz hajamra fújok belőle egy kicsit, majd nagy körkefével próbálom beszárítani egyenesre (ellestem a fodrászomtól, hogyan csinálja). Így egészen jó a hajam, csak a fülemnél lévő kis tincsek és a hajam vége tré, ezért van, amikor csak ezt a részt vasalom ki, nem az egész hajamat. De vasalás előtt is fújok még egy kicsit a hővédőből a hajamra, hogy ne száradjon ki annyira a hajam. Nekem bevált ez a termék, az ára is jó, 400 Ft körül vettem. Fodrászkellékesben és eurós boltokban lehet kapni.
2012. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem:D
2012. aug. 30. 11:00
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha gondolod van már olyan megoldás is,hogy hajegyenesítés ez kb olyan eljárás,mint a dauerolás,csak itt egyenesítik a hajat. PL Schwarzkopf-tól a Glatt nevű hajegyenesítő. Nem mondom,hogy jó a hajnak,de szerintem inkább 1x túlesni ezen az egyenesítésen,mint mindennap a vasalással vacakolni,ha olyan a hajad,hogy hamar behullámosodik újra.
2012. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen a hajam. Sajnos akármit kenek rá, nem használ sokáig. De én a Syoss hővédő hajformázót használom+ionos hajvasalót vettem(állítólag ezzel tartósabb). De remélem te találsz vmit, ami jó a hajadra:) Hajfüggő az egész. Az enyém kezelhetetlen, pedig tényleg vettem már rá mindent!:D De sok sikert:)
2012. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!