Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátommal hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal hülyeség miatt szakítottunk és akkor nem tettem ez ellen semmit. Pedig megakadályozhattam volna. Most, fél év elteltével még mindig szeretem (neki azóta már több barátnője volt). Megpróbáljam-e most rendbehozni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ö nem keresett, és neki töb barátnöje is volt, nincs mit tenni felejtsd el! Keress jobbat, hidd el lesz még jobb is. Mert ha nem lett volna barátnöje irnám, hogy még probálkozz, de ennek szerintem nincs értelme igy.
2009. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.Ha egyszer nem ment másodszorra sem fog,ezt tapasztalatból tudom.
2009. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!