Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus hajlam? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hajlam? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Korábban soha nem merült fel, hogy vonzodnék a lányokhoz, kívántam a fiúkat és ők is engem. Most fél éve, férjem munkája miatt Ázsiába költöztünk. Az itteni pasik egyáltalán nem jönnek be, se stílusra, se külsőre. A helyi lányok viszont gyönyörűek, kifinomultak, szép a mozgásuk, nagyon nőiesek. Látom őket, és fura gondolataim támadnak, jó lenne megsimogatni, stb. Már többször álmodtam is, hogy egy lánnyal fogdossuk egymást. Férjemmel hónapok óta alig van szexuális életünk, nagy nála a munkahelyi stressz, szegény aludni sem tud normálisan. De amikor együtt vagyunk, az továbbra is csodálatos. Lehet, hogy csak a körülmények miatt, átmenetileg kezdtek vonzani a lányok? Tudom, hogy egy bizonyos pontig mindenkiben van valami homo hajlam, de vajon ez még nem túlzás? Vagy biszexuális lennék?
2015. ápr. 6. 14:25
 1/9 To7ka ***** válasza:
24%

Lepd meg a férjed egy hármassal!:) De egészen komolyan, Te is kipróbálhatod, hogy konkrétan mit érzel, és munkahelyi stressz ellen se utolsó.

Ilyen gondolatoktól még erősen kétlem, inkább kíváncsi.

2015. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalhatlak? 14 L
2015. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 veteran1978 ***** válasza:
0%
Csatlakozom az 1-es válaszolóhoz,mindennél jobban örülnék ha ilyen ajándékot kapnék!
2015. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
szerintem hiányzik a gyengédség és a jó szex..ezért
2015. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána a biszexualitásnak, kérdező. És kérlek, ne vedd figyelembe az előttem szólókat.
2015. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. A férjemet nem érdekli a hármas felállás, azt mondta, nem is érti, mi vonz ebben annyi pasit, neki tökéletesen elég az az egy nő, akibe szerelmes. Mondjuk az biztos, hogy nekem is rossz volna őt látni egy másik nővel. A 14 éves lánynak: ez már csak a korkülönbség miatt sem lehetséges. 5-ösnek: jó ötlet, utána fogok olvasni.
2015. ápr. 6. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez csak szexuális vonzalom és semmi más akkor nem mondanám magam leszbikusnak vagy biszexnek. Szerintem csak kíváncsi vagy:)
2015. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó. :) Sokat gondolkodtam a dolgon, és én is arra jutottam, hogy a körülmények miatt érzem ezt. Nem akarnám elfolytani, ha van ilyen hajlamom, de ahogy magamba néztem, tényleg úgy érzem, ez nálam nem egy valódi igény, csak azért merült fel, mert ilyenek a körülmények. De remélhetőleg azok hamarosan rendeződnek. :)
2015. ápr. 9. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember életében is folyamatosan változik. Ugyan ez igaz a szexualitásra is. Egyszer 100% hetero, egyszer egy kicsit bi, aztán megint hetero. Sokszor megesik.
2015. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!