Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, erőltessem, vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, erőltessem, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már majdnem két hónapja találkozgatok, tudja, hogy tetszik nekem, és ő is egyértelműen tudatosította velem, hogy bejövök neki. Eddig csak sajnos 4-5ször találkoztunk tény, hogy közbejött jópár dolog, de pár napja megtudtam, hogy pár. hete összejött a volt fiújával és amikor már újra összejöttek, semmit nem változott, de az utóbbi egy hétben elég átlátszóan rázott le, és amióta megtudtam, hogy van barátja, azóta nem is írtam neki.Nem volt még barátnőm( és nem is csókolóztam még, nekem ténnyleg számít, hogy az első csók jelenntsen valamit), de nagyon megkedveltem őt és most nem tudom, hogy va-e értelme próbálkoznom még nála, vagy haggyam. (a barátja messze llakik nagyon, távkapcsolat szerűség, de sűrűn találkoznak) 17/f
2015. máj. 22. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
az a baj, hogy te találkozgattál vele, és ő várta hogy smárold le, vagy lépj valamit, csak te kislány voltál, és vissza ment a barátjához! EZ VAN nagy legény!! :) csak magadra vess, ezzel nem lehet mit csinálni! gratulálok neked! :D
2015. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
xD képzelem miket gondolhatott a csaj az 5. talin xD biztos az is meg fordult a fejébe, hogy meleg vagy :'DD
2015. máj. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az előző válaszolók rosszindulatával, én nem csak mint lányként, de emberként is támogatlak az elveidben. Nem tudom mennyire sikerült megismerned két hónap alatt, de sok múlik ezen. Tudtál korábban erről a barátjáról? Ha nemrég szakítottak, nem kellett volna belemásznod ebbe, mert valószínűleg csak szünet volt ez köztük, te pedig egyszerűen egy kapaszkodó voltál a szemében. Csak azért hagyta, hogy kajtass utána, hogy megmaradjon az önbizalma. Ha ilyen csúnyán elbánt veled, miután visszatért az ex, csak tartaléknak voltál jó. Szerinted megérdemelne téged ezek után ez a lány?

Általában azt tanácsolnám ilyen helyzetekben, hogy maradj ki ebből és tartsd tiszteletben a kapcsolatukat, de úgy gondolom, egy magyarázat még igencsak járna neked a hölgyeménytől. Ugyanakkor szerelemre itt ne számíts, és ne is vedd többé komolyan az ilyesfajta közeledéseit.

2015. máj. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!