Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet elmenni hozzá ilyen körülmények között, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Van köztünk egy kis távolság. Eddig 3x taliztunk. Minden pillanatban csak rá tudok gondolni és nagyon szeretnék vele lenni.

Nagyon sokat dolgozik, keveset keres. Ezért gondoltam, hogy elmegyek én. De ha írom előre, akkor biztos lebeszél róla. Szegény a fizuját nem kapta meg, úgyhogy most még ideges is. Szóval arra gondoltam, hogy meglepném így, de nem is tudom :)

szeretném ha tudná, hogy minden időmet vele szeretném tölteni :)


2015. máj. 8. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó ötlet,de arra nem gondolsz,hogy ennyi gondd és munka mellett,nem kell még egy púp a hátára? 19/L
2015. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
vidd az anyukádat is, garantált a meglepi
2015. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem az ilyen meglepiket,főleg ha kérdés nélkül állít be valaki,nem ajánlom.Beszéld meg vele inkább.
2015. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vátatlanul menj le, nem biztos h örülni fog...
2015. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha viszel esetleg pénzt magaddal,hogy ne legyen gond a kaja stb.. akkor szerintem menj és lepd meg!!! �:):) mindekép:):)
2015. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!