Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csináltam egy kamu profilt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkfox999999 kérdése:

Csináltam egy kamu profilt és a páromra ráírtam vele és szexelni akart vele mit csináljak? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
gratulálok... fő a bizalom! én a helyében dobnálak is!
2015. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mer ő nem hibás?? szerintem neki nagyobb bűne van hogy ki akart menni szexelni mikor én hűséges vagyok
2015. máj. 22. 13:12
 3/23 anonim ***** válasza:
a szexelés írása és a szexelés közt nagyon nagy különbség van.
2015. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
a szándék a fontos kijött volna ma este és megcsalt volna ha én nem törlöm a profilt és ráadásul azt hazudta mi közbe vele írt hogy lefagy a netje és nem tud írni nekem
2015. máj. 22. 13:15
 5/23 anonim ***** válasza:
alapból nem bízol meg benne,ha ilyet megtettél! Ha mással akarja csinálni valószínűleg tőled nem kap meg valamit,amire vágyik,lehet épp a bizalmat.... én elgondolkoznék a helyedben,de te tudod! első voltam
2015. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Mondd el neki és azután mindketten dobjátok ki a másikat.
2015. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Vagy tisztában volt azzal, hogy te vagy, és szórakozott kicsit, kíváncsi meddig bírod idegekkel.
2015. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
volt okom rá nem bízni mivel véletlen mikor nála voltam úgy hagyta a laptopot és mással pár üzit láttam de utána gyorsan beszaladt és kikapcsolta mindíg bíztam benne
2015. máj. 22. 13:18
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha jól értem visszanyalt a fagyi?A barátnőd megcsalt volna egy idegen pasival?Szerinted van még miről beszélgetnetek?

Dobd ki a pi...ba az ilyen nőt!Az sem korrekt amit te csináltál,de gondolom van előzménye a bizalmatlanságodnak.Én elhajtanám az biztos miután szembesítettem a dologgal.Persze lehet majd azt fogja mondani,hogy tudta,hogy te vagy az.

43F

2015. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
igen mond el neki
2015. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!