Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csináltam egy kamu profilt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkfox999999 kérdése:

Csináltam egy kamu profilt és a páromra ráírtam vele és szexelni akart vele mit csináljak? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 13:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
igen volt előzménye de nagyon fáj :( miért van hűtlenség minden kapcsimba én mindent megadtam nekik :( miért vágnak át mindíg ennyire szar ha egy pasi normális és mindent megtesz a párjáért ?
2015. máj. 22. 13:26
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Ha mindent megteszel a párodért, nem vagy férfi. Ilyen egyszerű.
2015. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell csinálnod semmit. Éljetek boldogan, míg meg nem haltok. Remekül összeilletek. Két unintelligens, inkorrekt alak...
2015. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, de tanulj meg szeretkezni, illetve kielégíteni a párod!
2015. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
81%

Beszélj meg vele egy randit a kamu accodról, még vissza tudod állítani. Csípd ki magad, majd mikor megérkezik, verd pofán és hagyd ott. :D

20/L

2015. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
a szexbe nincs baj tudok szeretkezni sokáig bírom eddig senkinél nem volt panasz
2015. máj. 22. 21:31
 17/23 anonim válasza:
En is ezt tenném:) beszélj meg vele egy talit majd vágd pofán ha elmegy!!!
2015. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én a pofán vágást nem kultiválnám, egy nőt mégse üssön meg egy férfi! Viszont az jó ötlet (én is így tennék), hogy megbeszélsz vele a kamuprofiloddal egy randit, aztán szépen kiosztod élőben, miközben a kamupasira vár, majd otthagyod a francba...
2015. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Béla1977 válasza:
Ha jól értem akkor a nő csalna meg...???..Csald ki egy helyre és ha elmegy oda akkor dobd,mert ribi...
2015. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ribi? Mert meg akarja csalni kérdezőt? Ha valakit meg akarnak csalni, akkor az illetőnek is vastagon benne van a keze. Valamit nem jól csinál. Nem lég a nőnek. Vagy az ágyban, vagy az élet egyéb területén nem tud mindent megadni a csajnak. És ha egy nő nem tudja nőnek érezni magát egy kapcsolatban, természetes, hogy kiutat keres. Szóval nem pofán verni kell, hanem magadba nézni, hogy mit nem csináltál jól.
2015. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!