Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A leghíresebb közösségi...

A leghíresebb közösségi oldalon csináltam egy kamu profilt és meg ismertem rajta egy srácot többi lent?

Figyelt kérdés
Na a lènyeg hogy csinltam egy kamu fb a barátom elenörzèsère ès közben szakitotunk de a profil meg maradt el kezdtem beszèlgetni egy nagyon aranyos srácal akivel napi telefon kapcsoltban vagyunk nagyon jól ki jövünk ès szeretne velem találkozni ès nekem se semleges.Tudom nagy butasagot csinaltam hogy átt veretem söt az eredtei profilobol meg a kamu profilomat fedeztem mint ha a saját bartnőm lenèk ès besztem vele 2 napotajd ki töröltem az eredetiből szoval igy duplán vertem átt besztènük már arrol hogy ha nem èn lenek a kèpen akkor se uttálna meg meg semi csak felek el mondani neki az igazat mit tegyek ? El modjam neki ?? Vagy inkám szakitasm meg a kapcsolatot vele de èn is szeretnèm meg ismereni csak fèlek hogy nem tetszenèk neki mit csináljak ? Bocsi a helyes ìrás miat Molbilrol nehèz meg sietem is ?
2015. ápr. 20. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Írd meg neki a valóságot, hogy eredetileg más célból csináltál egy profilt, majd beszédbe elegyedtél vele és így alakult.

A kamu profilodon hány ismerősöd van? Gondolom, nem sok.

2015. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat és talán nem tilt le örökre, bár nagy hülyeséget csináltál.
2015. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a stádiumban ez nem számít. Sőt, én biztatlak (és másokat is), hogy eleinte kamuprofillal ismerkedj.

A 100%-osan biztos találka előtt küldj neki igazi képet, hogy megismerjen. :-) Nyilvános helyen találkozzatok, pláza, stb..., ahol sok ember van. A valódi nevedet, címedet ráérsz elárulni a 3-4. találka környékén.


Ez mind óvatosságból kell, és ő is megfogja érteni. Sosem tudhatod, hogy kivel hoz össze a sors. Ilyenkor még nem kell bíznod benne, de ha összejöttök, és komoly, akkor ez legyen az utolsó hazugság, nehogy megingjon a bizalma. És így ő is látni fogja, hogy milyen óvatos vagy. :-)

37F

2015. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nagyon fèlek hogy mit fog szolni meg hogy modjam meg nek?
2015. ápr. 20. 01:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak simán, ne félj.

Szerintem elég jó indok az óvatosság.

De mitől félsz? Hány éves vagy?

2015. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
èn 17 èves vagyok a fiú meg 22
2015. ápr. 20. 01:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismerős a korotok. :-) Lehet, hogy ismerjük egymást?

Túl nagynak tartom a korkülönbséget, de így már biztosan nem kell félned semmitől. Elég nagy már, hogy megértse, hogy nem adhatod ki magadat akárkinek, és azt is tudja, hogy sok rossz ember ismerkedik így az interneten, és hogy jogosan titkolóztál.

És ne félj, biztos, hogy elég szép vagy neki. :-) És meg is fog érteni.

De ha mégis besértődne, akkor meg nem is érdemel meg téged. Akkor meg miért aggódnál miatta?

2015. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kezd a küldj neki egy dallal pl.edda elmondom majd..

szerintem ugyis tudja vagy sejti

2015. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Max felnéz ràd megérti hogy a mai vilàgba nem bizhat meg mindenkibe az ember és te okosan csinàltad
2015. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:
Mondd el neki,nem tudhatod,hogy mit fog szólni.
2015. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!